SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zespół cieśni nadgarstka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10
dziękuje za życzenia , miałem własnie 8 marca zabieg, trwał 40 minut na znieczulenie i zaraz po nim pozedłem do domu, narazie ręka troche boli, ale mam przepisany antybiotyk i przeciwbólowy , mam nadzieje ze bedzie o.k , w środe 10 jade na kontrol, jeszcze raz dziękuje za pozdrowienia i również życze zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Witam,jestem ponad 2 tyg po operacji na ciesn nadarska lewego,choroba byla zaawansowana,,oj dokuczyla mi ta reka,brdzo bolala,dretwiala,niedala spac po nocach,teraz spie dobrze reka po malu dochodzi do siebie,,,,po 12 dniach zdjeli mi szwy,ajest ich duzo ,,,az 15,,
operowal mnie dr Papierz Tomasz w Lodzi,,
szwy sie goja choc e sie troszke rozeszly i jest w tym miejscy mokro ale ja codziennie zdejmuje opatrunki w domu i ,,wietrze,,,te rane,,zakladam na noc szyne bo spie niespokojnie i obawiam sieo reke.Moge delikatnie ruszac palcami ,,ale nie robie te reką nic bo sprawia m ogromny bol,,potrzeba jeszcze czasu,najwazniejsze ze spie ,,kochani chcialabym wrocic do pracy ale moj zawod to lagowaczka -krojczyni,pracuje duzo rekoma,trzymam norzyce w rekach wiec sama nie wiem kiedy wroce,chcialabym juz ze wzgledu na to ze sama wychowuje dziecii niestac mnie na siedzenie w domu,z druiej strony wiem za wczesnienie mozna,,,,,ech ,,poradzcie cos,,,prosze,,,podaje swoja poczte, [email protected] .Pozdrawiam Basia

jestem z lodzi ,mam 39 lat,pozdrawiam wszstkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
Witam mam pytanko miesiąc temu stwierdzono u mnie ZCN zabieg mam miec wykonany 28 czerwca jednak od trzech tygodni sypiam nocami i ból mnie juz nie wyrywa ze snu tylko mam nadal zdrętwiałe opuszki palców co utrudnia mi czucie:( i nie wiem czy ten zabieg jest konieczny czy może samo to ustąpi.. proszę o pomoc jakąs radę..

Mirka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 161
Witam
Chciałbym zapytać jakie są koszty operacji, czy może jest ona refundowana przez fundusz zdrowia ? I ile potem wyniosą koszty atybiotyków etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
witam, w 7miesiacu ciaży zaczely sie u mnie pojawiac objawy zcn bol, mrowienie, bol w nocy itd obecnie mam 8tyg synka i karmnie go piersią prosze o info czy po zabiegu nadal bede go mogla tak karmic i jak dlugo bedzie trwala rehalitacja u mnie zcn dot obu rak:( pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 0
mam pytanie. ostatnio u mojej babci wykryli obustronny ZCN i zapisali ją na rehabilitację, a konkretnie na krioterapię... czy jest ktoś, kto miał przeprowadzoną tę krioterapię i czy ona pomogła w jakimś stopniu? Moja babcia najbardziej się boi że będzie się tłukła nie wiadomo ile czasu na rehabilitacje, które nie dadzą żadnych rezultatów. Ma 70 lat więc rozumiem, że dla niej spacer do sklepu bywa męczący. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Najskuteczniejsza metoda leczenia ZCN jest zabieg operacyjny.

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
Witajcie. właśnie wczoraj miałam zabieg lewej ręki.Ból znośny, opatrunek maluśki i po ponad czterech latach ręka nie drętwiała w nocy. Wszystkie objawy były klasyczne tylko przewodnictwo w normie. Podczas zabiegu wyszło, że ucisk był solidny. Jak ta ręka wydobrzeje czeka mnie ta sama zabawa z drugą. Wygląda, że warto robić zabieg a co będzie dalej-zobaczymy. pozdrawiam Vika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480
Witam, mam objawy zcn w obu rekach. oprocz mrowienia dretwienia boli nasilajacych sie w nocy a pratycznie 5 minut po tym jak poloze sie spac czyli czasami nawet nie mam szansy zasnac normalnie u mnie dochodzi poranna sztywnosc dloni nie moge zacisnac dloniw piesc ani plasko polozyc jej na stole. wybieram sie prywatnie na badanie emg ale zastanawiam sie czy przy takich obawach jest sens robienia tego badania(duze koszty) jak i tak opisane tu przyklady pokazuja ze czasami przewodnictwo w nerwach jest zachowane mimo ucisku na nerw. u mnie zcn spowodowany jest prawdopodobnie pogrubieniem pochewek sciegien (wykazalo to usg). i czy moze ktos sie orientuje ile prywatnie kosztuje zabieg na jedna reke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
Milko nie ma sensu robić prywatnie. Ja właśnie trzy tygodnie temu zrobiłam druga rękę. Robiłam to na oddziale ortopedii w miejscowym szpitalu.Na pierwszy zabieg czekałam miesiąc a na drugi sześć tygodni/ musiałam miec już sprawną po zabiegu pierwszą/ U mnie przewodnictwo było w normie ale magiczne wygięcie ręki przez lekarza świadczyły o wszystkim, no i drętwienie. Teraz po ponad siedmiu latach przesypiam całą noc.Jeśli masz pytania podaję namiar do mnie [email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o link

Następny temat

Pękające usta

WHEY premium