SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapalenie mieszkow wlosowych ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Gralem w pilke, 2 dni temu facet trafil mnie kolanem idealnie w przyczep miesnia tuz nad kolanem.. Mam mocne stluczenie, oklady z lodu + jakis spray od ortopedy.

Ale dzis w ciagu nocy pojawily mi sie w miejscu stluczenie czerwone kropki (w okol wloskow), a nastepnie po niedlugim czasie w ich srodku pojawily sie male biale ropne krostki. Wszystko ma obszar okolo5/6cm, nie swedzi, ale jest bardzo wrazliwe na najmniejszy nawet dotyk (piecze i kluje).
Znajomy chirurg powiedzial, ze to zapalenie mieszkow wlosowych i zeby myc czesto szarym mydlem i goraca woda.
Do tego rowno z pojawieniem sie tego dostalem temp. 37.7, nic mi sie nie dzieje, nie jestem nawet jakos oslabiony (jedynie rozbity przez goraczke), nic mnie wiecej oprocz miesnia stluczonego nie boli. Myslicie, ze podwyzszona goraczka moze byc spowodowana takim stanem zapalnym ? I domyslam sie, ze czeka mnie dermatolog jutro jakis prywatny bo chyba nie ma co czekac..
Dzieki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
37,7 to nie jest gorączka. Jeśli masz zapalenie mieszków włosowych (i w środku znajduje się ropa) to masz zwyczajne „czyraki”. Dermatologa jeśli chcesz odwiedzić to proszę bardzo. Przeciwwskazań nie ma. Zdecydowanie nie ma na co czekać... potrzebujemy kasy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z sutkami..

Następny temat

podwyzszona temp

WHEY premium