SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z której promocji Swiątecznej skorzystałem ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4024

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Cyber - miałam duzo zamówień na wysokie kwoty. I miałam trzy grupy kupujących:
1) Ci którzy zamówili duzo tanich odżywek - widać że robili zapasy na dluższy czas
2) Ci którzy kupili drogie odzywki - albo dlatego że mieli okazję kupić je taniej, albo dlatego że takie poprostu stosują
3) Ci, którzy kożystając z promocji postanowili wypróbować coś nowego, bo zapłaca mniej i nie jest im tak szkoda kasy na zamówienia.

WSZYSTKICH MOICH (I NIE TYLKO MOICH )KLIENTÓW SERDECZNIE POZDRAWIAM I DZIĘKUJE ZA WSZYSTKIE ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA DOŁĄCZONE DO ZAMÓWIEŃ.


www.**********.pl
www.odzywki.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Ja mialem z tych co wymienilas tylko grupe 2. a wszystkie grupy wygladaly by tak:

1) Ci co zwykle kupuja wyszukane i drogie produkty - zwykle stala grupa klientow jednorazowo 800-2000 pln. (przewaznie raz na 3,4 tygodnie) 10% ogolu zamowien.
2) Ci ktorzy Ciagle kupuja tzn 2-3 razy w miesiacu zamawiali na kwoty 200-300 pln.
3) Ci ktorzy Ciagle kupuja tzn 3-6 razy w miesiacu i 60% z tych co zamawiali po raz pierwszy, kwota do 150 pln.
4) Pozostale 40% z tych co zamawiali po raz pierwszy, kwota miedzy 150 do 350 pln

35-40% ogolu zamowien pochodzilo od nowych klientow.
10% ogolu zamowien od stalych klientow z grupy 1
50% pozostale grupy

Borsuk - jak chcesz to mam dla Ciebie HMB Ultimatea w nieograniczonych ilosciach w tej cenie co brales ostatnio.


*** Główny Sponsor SFD ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Lalka gratulacje ! W tym swoim punkcie nr 1 odebralas mi wlasnie takich klientow - pozostala mi garstka ktora w wiekszych ilosciach rzucila sie na nowe promocyjne i dlatego tansze produkty Sport Nutrition International i produkty z wysprzedazy Dimitri Sport Science.

Twoje atuty to duzy wybor odrzywek bialkowych i gainerow, znanych juz na polskim rynku i majacych przystepna cene dla kazdego.

Moje atuty to wiekszy asortyment dla wybrednych i dostepnosc termogenikow i prohormonow.

Tak ze w 70% mamy rozna klientele a co najdziwniejsze nikt chyba nie korzystal z 2 promocji jednoczesnie (no chyba ze sie nie przyznal)

*** Główny Sponsor SFD ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Zawsze twierdziłam że nie jesteś moja konkurencją :)
Zresztą wiesz - mnie jednak stawiam na hurt - dlatego na codzień trzymam cenny detaliczne i tylko okazjonalnie robie takie promocje. A jeśli chodzi o sklep internetowy to raczej kwestia prestiżu (mamy hurtownie, sklep detaliczny tylko nam internetowego brakowało do kąpletu :) a nie zarobku. A do tego mam frajdę bawiąc się w ten sklep - mogę pracowac w domu , nie rozstając się z dzieckiem. Tak więc ta promocja to był taki prezent Świąteczny dla klientów a nie próba przejęcia Twoich.
Pozdrawiam

www.**********.pl
www.odzywki.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Ja to wiem ze to raczej Twoje hobby a nie interes

Ale jak wiesz dluzsza obnizka cen na Twoje produkty przyniosla by Ci raczej wiecej niekozysci niz korzysci dlatego ze masz hurtownie i kupuja od Ciebie sklepy ktore tez chca zarobic.

Ale ze to byl prezent swiateczny a klienci internetowi to naprawde znikomy odsetek wszystkich klientow na odzywki w Polsce to jak najbardziej to jest zrozumiale i mozna sie pobawic

Dla mnie to tez zawsze bylo hobby jak i cala przygoda z internetem ale niestety zaczelo mi to krasc zbyt duzo czasu az w koncu uniemozliwilo mi robienie wszystkiego innego wiec sie poddalem chociaz caly czas ze swoim doswiadczeniem moglbym byc Dealerem w Montecarlo w Vegas (za calkiem powazne wynagrodzenie) z ktorego odeszlem...

No nic lubie wyzwania :)

*** Główny Sponsor SFD ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Dokładnie tak jak piszesz - ja nie mogę odbierać klientów sklepom detalicznym ktore też są moimi klientami.
Dlatego nie zaniżam cen w moich sklepach.
Co do wyzwań to ja się chyba starzeje bo ostatnio najbardziej cenię sobie stabilizację . Moje największe wyzwanie ma już trzy i pół miesiąca i uwielbia być noszone na rękach ))
Pozdrawiam

www.**********.pl
www.odzywki.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
cyber u nas za dealowanie by cie wsadzili a tak powaznie to zycze wam (Lalce i Cyberowi) all good in new year ! LOL

--== Czlonek Mafii HRHR ==--

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
hehe Lolek

dealer = krupier

pozdrawiam

*** Główny Sponsor SFD ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1461
no ja tez spokojnie gdzies za ponad 500 zl zamowilem i jest spoko jak beda duze rabaty czy cos, ot bede robil wieksze zamowienia

Borsuk widze ze ty zaszalales tez z zamowieniem :D


KIDMAN

KIDMAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Kidman nie zaszalalem az tak to zestaw dla 2 osob.

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do lalki

Następny temat

Gdzie w necie można kupić Ovopola?

WHEY premium