SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór Gryfów. Pomocy !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 180
Siema ostatnio przymierzam się do zakupu tych stojaków :

O rozstawie 120 CM.
Gryf 180 cm z częścią chwytną 125 cm chyba odpada, bo będę miał mało luzu.
Ale czy Gryfem 218 się wygodnie ćwiczy?


Mam 180cm wzrostu jak by co :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 113
Mam podobny problem, posiadam stojak MS-006 o rozstawie 120cm i sztanga 180 cm odpada, do tego rozstawu musisz mieć gryf 220 cm.
Sam szukam teraz gryfu 220cm, ale z częścią chwytną 30mm, może ktoś podpowie gdzie kupić?? Marbo ma tylko 28mm. Oczywiście chodzi o gryf na obciążenie 28mm. Myślałem też o gryfie olimpijskim, ale musiałbym wymienić całe obciążenie, co mi się średnio podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 180
A to czemu aż tak Ci zależy aby miało średnice 30mm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 180
http://allegro.pl/wzmacniany-gryf-prosty-200cm-28-mm-200-cm-i3974437875.html 
A co myślicie o tej?
130 cm części chwytnej, 10 cm luzu wystarczy czy nie bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 113
Lepiej mi się ćwiczy jak ma średnicę 30mm.
10cm luzu wg mnie to za mało, masz tylko 5 cm na stronę, wydaje się że to dużo, ale ciężko jest trafić na haki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 180
Ok, Dzięki zamówiłem Ten 218 cm..
Teraz czekam, aż przyjdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 113
Ja też zamówiłem 213cm w marbo tylko, że na zaciski sprężynowe. Jakoś to kręcenie w śrubowych średnio do mnie przemawia. Szkoda czasu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drążek i poręcze MASIV - jak zamontować ?

Następny temat

worek bokserski

WHEY premium