SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WsPoMaGaCzE mÓzGu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
apteczny towar jest lekko bezsensu - przyklad- 700g piracetamu w USA jest za 19 dolców... u nas, 10 razy wiecej

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
DMAE -> moze ktos bedzie mial w pl...

Hupercyna A -> watpie bys dostal.. choc istnieja syntetyczne leki dzialajace na tej samej zasadzie co hoopercyna.. dostepne w pl ale na recepte..

Theanina -> jesli nkt ci nie zalatwi pij/lykaj zielona herbate.. skadinad szkoda ze rodzime firmy nie wprowadzily tego sooplementu.. i raczej sie nim nie interesooja..

hydergina -> nie wiem jak przedstawia sie dostepnosc w us.. w pl dostaniesz w aptece na recepte.. szookaj dihydroergotoksyny

alfa GPC -> w polsce moze byc ciezko.. a szkoda..

CDP cholina -> j/w

i podpisooje sie pod tym co moowi vlad.. ceny apteczne czesto przytlaczaja... a us jest pieknym krajem... to co dla nas jest 'powaznym lekiem' dla nich jest cookierkiem..;)

btw.. zakladam ze wiesz jak sie z tymi /szczegoolnie niektoorymi/.. soobstancjami obchodzic...

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2005-03-31 18:14:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 291
dzięki za info

Pozdrawiam Rożek77

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 291
hupercyna jak sie nie mylę jest w składzie cerebro?, a które leki Rx działają podobnie?

Pozdrawiam Rożek77

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
tak.. jest w skladzie...
a leki -> inhibitory cholinoestrazy np... pirydostygmina..

podaje to raczje w celach edookacyjnych.. nie polecam takich zabaw ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 291
widzę że się nieźle orientujesz ;) doceniam to masz jakieś doświadczenia z tymi substancjami? DMAE byś polecił?

Pozdrawiam Rożek77

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
hmmm... dmae nie jest zly choc jego skootecznosc jest dyskoosywna.. mozesz odczooc lepsze samopoczoocie..wieksza motywacje do pracy.. ale na poprawe pamieci bym nie liczyl...
jezeli sie zdecydoojesz polecam stackowac z cholina /lecytyna/

jezeli zalezy ci na pamieci..poprawie koncentracji.. kojarzenia.. swiadomosci etc.. swietny i niedrogi /w us/ jest nootropil ~5g/d.. ale jego dzialanie jest widoczne raczej przy dloogotrwalym stosowaniu..
dostaniesz go tez w aptece /raczej bez problemu.. nawet bez recepty/.. ale problemem staje sie cena.. a przynaj w odniesieniu do amerykanskich cen..

btw.. zaroowno soopli jak i 'mocniejszych srodkoow' w kategorii 'wspomagacze moozgu' jest ogrom..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
dmae jest dosc kontrowersyjne... 250mg prawie nie czuje... natomiast gdy wzialem maxymalną zalecaną dawke... to doslownie przezylem koszmar.. stan lękowy jak z horroru... jakies chore poddenerwowanie... Alfa GPC - aktualnie stosuję - rewelacja... nic wiecej do dodania... ciekawym produktem jast bacopa monieri, wystepujaca np. w cerebro... ale wg mnie w zbyt małej ilości.. dlatego dorzucam ją w ilości okolo 500mg dziennie... radze zaiteresowac sie tez rhodiolą - nie jest stricte nootropikiem, ale ma pozytywny wpływ na nastroj i nasila działanie kilku substancji.. np. theaniny (ktorą też stosuję )

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Sprawdz meila,reszte napisze pozniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 291
Witam

Borsuk coś mi mail do ciebie nie przechodzi!? (ten ze sklepu internetowego)

co do nootropilu to nie mam przekonania brałem kiedyś lucetam i winpocetynę więc krążenie mózgopwe mam ok. chce coś spróbować na "acetylocholinę" a nie "na krążenie"

co do alfa GPC to nie mogę nigdzie tego znaleźć a vlad. jest ogromnie tajemniczy ;))))

Pozdrawiam Rożek77

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze - jaki najlepszy i gdzie kupić?

Następny temat

thermal pro-poczatek

WHEY premium