SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Worek Bokserski

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659


Witam mam do sprzedania worek bokserski firmy "Kimet-Sport" worek kupiłem nie dawno z kumplem.Używany był tylko 1 raz w pierwszy dzien,później kumpel zachorował to nie chciało mi sie samemu iść na strych i troche sie powyżywać,a później kumpel pojechał do angli. i tak sam zostałem z workiem bez motywacji aby chodzić na strych i troche w niego ponaparzać.wtedy mając motywacje do trenowania na worku zakupiłem jeszcze 3metrowe owijki firmy "Meteor"(białe)nieuzywane,rozwinąłem je tylko w celu nauczenia sie ich owijania na rękach,a worka to ona jeszcze nie widziały,ani nie poczuły

oto parametry worka

Worek bokserski został wykonany ze skóry syntetycznej. Zawieszka 3-punktowa ze wzmocnionego łańcucha + wzmocnienia dodatkowym pasem. Dodatkowo metalowe kółko zaczepowe. Wypełnienie ekologiczne. Możliwośc wymiany wypełnienia przez sznurowany wsyp w górnej częsci worka.Worek waży 20kg i mierzyłem go miarką krawiecką i wyszło ze ma około 98cm a średnica ponad 37cm jest to duzy woreczek.Sprzedaje go ponieważ niestety jak pisze nie mam motywacji,czasu,i nawet z kim chodzić aby w niego połupać.worek był uzyty dosłownie jeden RAZ ! czekam na jakies propozycje w razie czego worek moge dowieść do 50KM MAX.za wszystko dałem 150zł.ale oczywiscie takiej ceny za worek+owijki sobie nie zyczę...pozdrawiam


niestety innej fotki nie miałem

Wracam :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
no z dowozem do Ciebie to raczej odpada bo to kilkaset km od mego miasta.a co do przesyłki pocztą to nie widzi mi sie stanie na poczcie i wysyłanie takiego worka

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
granice 90złotych raczej nie więcej jeszcze dokładnie powiem wieczorkiem jak co z workiem,bo własnie mi kumpel esa napisał ze da mi wieczorem znać czy go weźmie ale jak coś to piszcze !

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6846
siema estem zainteresowany workiem powiedz ile przsyłka bo mieszkam koło jeleniej góry i daj zdjecia worka :) i dokładną cene ;] elo

Oni Mają Hajs - My Wspólne Marzenia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
nie no w przesyłke sie bawić nie bede ze wzglęgdu na gabaryty worka.cena jak mówiłem nie większa jak 90złotych.

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6846
a skad jestes ??

Oni Mają Hajs - My Wspólne Marzenia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
jest w profilu...

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
a Ty skąd jestes??

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
Ponawiam ogłoszenie,ponieważ kumpel nie ma kasy Koszt worka wraz z owijkami to 90złotych,w celu dogadania sie co do przesyłki można smiało pisac na GG...Pozdrawiam

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6846
napisz ile przesyłka to sie dogadamy :)

Oni Mają Hajs - My Wspólne Marzenia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
w przesyłke sie bawić nie opłaca bo worek jest duzy,powiedz gdzie mieszkasz to bym Ci najwyzej go dowiózł

Wracam :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PTASZNIKI NA PKT OLIMPA/BIOGENIXA !!!

Następny temat

NOKIA 3650, kpl, bdb stan

WHEY premium