SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wolny testosteron...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Witam, zrobiłem sobie z ciekawości badania krwi a konkretniej testosteron wolny. Szczeka opadła normal to 4-60 mój wynik to 5,5. Co mam zrobic udać sie do endokrynologa? Czy zrobic jeszcze komplet innych badań krwi? Jak tak to jakich? Objawów typowych dla niskiego poziomu testa nie mam. Libido bangla...

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94099 Napisanych postów 363935 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667602
daj ankiete działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
Przeniósł mnie tu jakiś mod... Napisałem w dziale zdrowie....

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94099 Napisanych postów 363935 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667602
skoro libido jest w normie,mieścisz się w widełkach to w czym problem? fakt ze w dolnych.brałeś jakies saa? w jakim celu robiłes badanie?jak chcesz jakieś odpowiedzi wypełnij ankietę z tematów podwieszonych bo ciężko coś ci podpowiedzieć skoro nic o tobie nie wiadomo.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
1. WIEK: 20
2. WAGA: 88-90
3. WZROST: 190
4. WYMIARY:
-biceps: l 39 p39,5
-klatka: 117
-udo: 55
-talia: 86
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata z przerwami
6. DIETA:
-białko: 2/kgmc
-węglowodany: 3,5/kgmc
-tłuszcz: 1g/kgmc
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: -
8. TRENING: split 6 dniowy
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 16-18%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): sam juz nie wiem.
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: trochę zakola ale bez szału
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1800
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 125
-martwy ciąg: 185
-przysiad: 135

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
No chciałem zobaczyć z ciekawości bo miałem za 2 dyszki... I nie wiem czy zrobic dalsze czy do endo iść... Nie wiem czy moze miec to związek z tendencja do przyrostu tkanki tl i cieżko utrzymania masy mięśniowej

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94099 Napisanych postów 363935 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667602
endo raczej nic ci nie przepisze bo masz w widełkach,skoro jest wszystko dobrze to nie kombinuj choć w tym wieku to masz ten poziom niski

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 887 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7164
I w tym jest ból... Bo nie wiem czy wina przysadki,jaj czy diety...btw zobacz na zdjecie w profilu potreningu... Nie wyglądam jakby brakowało...a jednak ... Chyba ze dożywotnia suplementacja teściem...

"Trening czyni mistrza, chemia czyni cuda"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

m-drol

Następny temat

Metanabol a łysienie

WHEY premium