SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wezel chlonny ://

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
Ehh witam mam problem. Otoz dzisiaj bylem u lekarza pierwszego kontaktu i powiedzialem mu o zaistnialym problemie z wezlammi chlonnymi i on stwierdzil, ze laryngolog nic nie pomoze i powiedziela ze po infekcjach wezly chlonne sie powiekszaja... i zebym za tydz, dwa przyszedl na badania morfologiczne i mam takie pytania:

Ogolnie to mam 16 lat
Czy jezeli palilem marihuane 2 dni temu to za tydzien - dwa tygodnie podczas badania wykryli by ze palilem? i jeszcze jedno czy czy ten powiekszony wezel chlonny na szyji po lewej stronie nie moze zamieniac sie w chlonniaka?? pomozcie mi bo sie dosyc boje.. a i ta gulka mala w ogole mnie nie boli ani nic.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3673
Jeżeli będziesz miał robioną zwykłą morfologię to raczej nie wykryją,byś musiał mieć konkretne badanie pod kątem THC,z resztą po 2 tygodniach raczej nie powinno wykryć,ale to zależy od tego jak często palisz... Co do węzłów to raczej nic strasznego.Gula mi sie zmniejszyła w ciągu 5 dni jak brałem antybiotyk i coś przeciwzapalne bodajże,i siedzialem w domu .A jak nie zadbasz o siebie przez ten czas to może być gorzej,znam gościa co miał tak wielką gule,że w szpitalu wylądował zdrowia życze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Węzeł oznacza jakiś stan zapalny.
Morf może to wykazać.
badanie nie wykryje baki.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

złamanie nadgarstka

Następny temat

Kompleks wzrostu :((

WHEY premium