SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Weider

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
lalka: z checia zobaczylbym te certyfikaty i dokumentacje? czy mozesz mi wyslac ksero?
A tak wogole sonbaty to ty cholernie duzo wiesz na ten temat, wow!!! z przyjemnoscia czytam twoje posty, masz u mnie glosik...

Carpe diem bez sterydów!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
Zgadzam sie z kolega Warnerem (i nie podlizuje sie tu w zadnym wypadku),ale wiedza Sonbatego jest duza-mysle ze nie raz jeszcze z niej skorzystam.Zycze mu zalagodzenia sprawy z modem z dzialu doping-ale uwarzam, ze to Sonabaty ma racje.Sog dla Sonbatego.

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Dzięki Warner za głosik, ale nie czuję się godna, po prostu z tego żyję więc staram się coś o tym wszystkim wiedzieć (między innymi po to zaglądam na forum - można się tu wiele dowiedzieć). Kolega Sombaty jest big autorytet i od Niego tez już się wiele dowiedziałam, ale kiedy mam inne informacje to staram się Go też z nimi zapoznać. Sonbaty wiesz że odżywki z Holandii, Czech itp to nie moja działka i w ich przypadku znam tylko ogóły -więc jeśli o nie chodzi napewno jest tak jak mówisz. Ja mogę Ci tylko wyjaśnić jak jest w przypadku tych firm od których mam papiery do atestu. Firmy te mają albo swoję labolatoria albo tak ja np. Sports One zamawiaja towar w innej firmie która te labolatoria ma (ale nawet w tym przypadku produkcja odbywa się w USA) może są firmy które kupują suplementy w Europie JAK KIEDYŚ NA TAKĄ TREFIĘ TO OBIECUJĘ O TYM NAPISZĘ NA FORUM (czekam na papiery od dwóch firm i może któraś z tych!). Certyfikatów i dokumentów firm których się jest przedstawicielem nie wolno pokazywać (w podpisanej umowie jest takie zobowiązanie bo to są tzw tajemnice handlowe)-amerykanie chyba się boją że Polak potrafi i podrobi!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
O.k. Lalka, wierzymy Ci na słowo, ale może chociaż możesz zdradzić która z firm odżywkowych ma własną linię do produkcji kreatyny. Ale chodzi mi o wytwarzanie jej z półproduktów, bo tak to i olimp mówi że produkuje kreatynę.
Trochę nie chce mi się w to wierzyć, bo to milionowa inwestycja (w dolarach) i nie wiem czy komukolwiek by się to opłaciło (chyba że tak jak mówisz zaopatruje jeszcze inne firmy). A tak na marginesie, to byłem święcie przekonany że kreatyna sport one jest z fabryki w Niemczech (wydaje mi się, że ktoś z FB mi to kiedyś mówił, ale mogę się mylić)

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
jeśli chodzi o kreatyne Multipower lub Inkospor to znam adres sklepu internetowego w Polsce gdzie mozna sobie kupic 500g tej kreatyny za 100 zł. (nie wiem jak dlugo ta cena będzie obowiązywała bo to jest promocja). Jakby ktoś chciał adresik to moge wysłaś na maila.

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
To ja poproszę.

BOOOOOOOGIE WOOOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2137
ja tez [email protected]

dziekówa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Skorup - dzięki i oczywiście SOG

BOOOOOOOGIE WOOOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2137
Dziękówa Skorup odemnie również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Sonbaty, zdradzę Ci pewną tajemnicę - możliwe że usłyszłeś coś takiego w FB, bo szczerze mówiąc tam nie wszyscy mają pojęcie o tym o czym mówią. Zaznaczam że wszystkie wyrażane tu przeze mnie opinie ( w tym tez ta powyższa ) są moje a nie Robert. Dla Sports Ona półprodukty produkuje Quality i jest to amerykańska firma. Jak dokładnie jest z resztą firm (jakie firmy dla nich to robią) obiecuję że w wolnej chwili posprawdzam te dokumenty i Ci napisze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna

Następny temat

TT+ZMA

WHEY premium