SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (X)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
no niby mam... ale ona nie rozumie mojej potrzeby tzn. piłki nożnej... ciągle sądzi ze pika to moja kochanka i ona ciągle mi powtarza ze jak tam dalej będzie to koniec.

Albo Laska albo Piłka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
olej suke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
to lepiej laska może ją pykniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
wiesz piłka też ma dziurkę... zawsze można próbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
ja bym z nią nie tracił czasu piłka jest najważniejsza albo znalazł bym sobie taką co mnie zrozumie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
spytaj sie czy da Ci dupy jak tak to piłke po***aj jak powie kiedyś to bądź cierpliwy a jak powie nie to ją po***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
Wikt za tą odp przyznałem Tobie sog'a :]

wzruszające...
jak ona nie zrozumie ze piłka jest najważniejsza dla mnie to koniec... i na razie nie szukam laski... może sama mnie znajdzie??? ja nie mam na to czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
"wiesz piłka też ma dziurkę... zawsze można próbować" <--- jak masz ....... to zawsze mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
widzisz kaczy jak się na sogi robi ?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co się ze mną stało

Następny temat

Sto Lat Erm !! ;-)

WHEY premium