SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tura solo-nexium?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Clomid będzie pewniejszy i białka trzymaj te 2g minimum i będzie git wiadomo waga nie idzie to kcal do góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Dokupie przed skończeniem,bo aktualnie nie mam kasy.A o co z tym 1-8 chodzi? I co do firmy to dobra,sprawdzona?




Zmieniony przez - Nicramus w dniu 2017-03-27 11:50:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Firma ok będziesz zadowolony. 1-8 to tygodnie czyli przez dwa miesiące jedziesz po 5 tab dziennie w 3 dawkach czyli rano dwie dwie w ciągu dnia i jedna do kolacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Ludzie mówią, że nie trzeba się odblokowywac po turce,co to zmieni jeśli się odblokuję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nicramus
Ludzie mówią, że nie trzeba się odblokowywac po turce,co to zmieni jeśli się odblokuję?
skoro ,,ludzie mowia,, to nie rob odbloku po co tracic 30zl na clom?tylko pozniej bedzie placz ze Ci nie staje czy cos..przyszedles po pomoc i dostales odp nt odbloku wiec albo sluchasz ludzi albo tych ktorych poprosiles o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tura blokuje. Osiedlowych d****i nie słuchaj którzy w życiu pewnie badań nie robili. Połowa pewnie nawet nie wiedziała że była zablokowana. Podanie clomidu pomoże Ci raz dwa wrócić do normy inaczej może być tak że będziesz dochodził do siebie (chodzi o poziom hormonów rzecz jasna) miesiąc dwa a może i nie dojdziesz. Zależy od organizmu więc po co ryzykować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Pytam,bo chcę mieć pewność.Gdybym ich słuchał to nie pytalbym was :) Na osłonę wystarczy hepatil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Poczytałem troszkę i mam kolejne pytania :D Mianowicie chciałbym, żeby ktoś doświadczony powiedział mi co mam brać do tego cyklu? Miałem brać tylko hepatil i witaminy + odblok,ale czy to wystarczy? Oczytałem się teraz, że mogą być jakieś problemy z potencją i nie wiem czy ten hepatil to dobre rozwiązanie co do wątroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na cyklu weź se kup lecytynę, hepatil jak masz też jedz. Po cyklu fajnie dać coś mocniejszego np heparegen (na receptę). Podczas brania tury jest wysoce prawdopodobne że libido będzie kaput. Więc możesz dodać proviron wtedy i pewnie się przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Provi dość drogo wychodzi, obejdzie się bez jak coś ale lecytyne daj i hepa że 100 tab też by się zdało chodź tura specjalnie wątroby nie ora.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T5 czy coś innego?

Następny temat

Pytanie o 'kolejny cyk'

WHEY premium