SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trwała

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 245
Witam! Moje pytanie związne jest z trwałą. Otóż mam włosy za ramiona, kolor ciemny blond. Nigdy nie farbowałam ani nie robiłam żadnych eksperymentów, uważałam to za zbyteczne. Od jakiegoś czasu moje włosy starciły puszystość. Dlatego też pomyślałam o trwałej, takiej lekkiej, żeby włosy miały lekkie loki(pomysł wpadł, kiedy właśnie ostatnio tak zakręciłam sobie włosy i wyglądałam całkiem nieźle )
Chciałam zapytać czy długo taki eksperyment trzyma się na włosach? Czy trzeba czekac aż do momentu kiedy odrosną ?
Z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 638
Dobra trwała spokojnie trzyma około 3-4 miesięcy. Od szybkości wzrostu włosów zależy jednak, jak długie i jak szybko pojawiają się proste odrosty. Nieraz jest problem, bo mocno trzyma trwała, ale od połowy włosów, a od góry są proste i klapnięte. Ja robię sobie lekką, delikatną trwała, ponieważ włosy rosną mi bardzo szybko i na dobrą sprawę powinnam powarzać ten zabieg co 2,5 miesiąca góra.

Precz z dietą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 252
Jesli zalezy ci nalekkim i naturalnym efekcie to polecam zrobic sobie ziolowa trwala,lub kwasna jak kto woli.trzyma kilka miesiecy w zaleznosci od tego czy masz podatne wlosy na tego typu srodki ...polecam,Sama robilam i trzymala mi sie dosyc dlugo,nawet dluzej niz sie spodziwalam i bylam zadowolona.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocenie- śmierdziele na siłowni

Następny temat

Wybity Palec u nogi - 1.5 miesiąca :((((

WHEY premium