SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naciągnięte mięśnie, trwała kontuzja?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 870
Szukam wskazówek co zrobić na delikatnie naciągnięte mieśnie.

W zeszłym roku zdarzyło mi się coś źle chwycić i mam na plecach, w ramieniu i przy obojczyku jakieś małe mięśnie naciągnięte. Wówczas, po ich naciągnięciu zrobiłem sobie kilka dni przerwy, pobolało i przestało, ale od tamtej pory co jakiś czas się odzywają. Ćwiczę regularnie dalej bo nie uniemożliwiają one treningów, ale wolałbym coś z tym zrobić. Po przebudzeniu jak się rozciągam, to zawsze czuje jakiś mały mięsień z jednej strony na plecach. Ten w ramieniu przeszkadza mi czasem przy wyciskaniu sztangi na płaskiej ławce (czuję lekki ból), a ten przy obojczyku nadwyrężyłem sobie i czuje go tylko przy ćwiczeniu klatki na ławce głową w gół.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 421
Jeżeli naprawdę Ci to przeszkadza polecam odwiedzenie lekarza sportowego , przebada Cie i poleci może jakieś maści , zabiegi , uciski , cokolwiek co Ci pomoże :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening rzeźba dla piłkarza!

Następny temat

Pytanie jaka nazwa szkolki pilkarskiej:)?

WHEY premium