SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tribulus Terrestris

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
jeszcze nigdy u niego nie zamawiałem
kiedyż musi być ten pierwszy raz

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
to jak z sex-em..pierwszy raz jest najtrudniejszy...ale później nie możesz już bez tego żyć

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Bim przyszedł i robi zamęt.
Coś za bardzo napina się

Zwierz, tak samo uważam. Cyber jest the best.
Ja u Cybera kupuje od dawna, jak tylko pojawił się ze swoją ofertą na necie. Zawsze byłem zadowolony.

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
PAGMAN ile rabatu dostajesz za lizanie ? co do pakowania to moj pracownik naprawde tez jest misrzem , coprawda nie pakuje GĄBECZEK !!! ale odzywom nic sie nie stanie . Co do ciebie cyber to kolejny raz potwierdza sie moje spostrzeżenie : mósisz być jakimś biednym zakompleksionym chłopcem z małej wiski ,który strasznie stara się zostac wielkim biznesmenem i dla którego jedynym argumentem obrony jest szyderstwo , ośmiszanie i negowanie , wtrącasz co jkiś czas swoje trzypotrzy , które nic do dyskusji nie wnosi bo na odżywkach kompletnie się nie znasz , mącisz tylko rynek , poza tym troszkę w ostatniej wypowiedzi przesadziłeś , o0brażając mnie , więc sie odwdzięczm . Pomysl ... czy ty kiedykolwiek cos mądrego napisałeś czy tylko od zawsze wtrącasz swoje cieńkie dwa grosze na koniec dyskusji zeby wyszdzić....wszystkich i wszystkono . ciężki jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze naprawde chłopaki za dużo SA, ciekawe co Gochan poleci na taki wzrost agresji

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
bim...ale napisałeś mi kiedyś,że ty tylko w hurcie sprzedajesz, czy źle Cie zrozumiałem? Cyber sprzedaje nam nawet po 1 opakowaniu i dlatego go tak lubimy:)
Ale Cyber jak sie dowiem,że dajesz wszystkim rabaty a mnie nie dałeś...to Ci wodę w basenie wypiję!

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
taak wypij cybera !! ja idem spac . a sprzedajem toże w detlije ...poza tym gdzie jest SONBATY ? brak mi jego ojcowskich wskazówek na przyszłosc.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie węszy po fabrykach odżywkowych żeby nam niusy zapodać

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Sonbaty...podobno jest u Rosjanek...bo potaniały, buahaha!!!!
P.S. Sorry Panowie ale już kolejne piwo sączę i trochę mi wesoło

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piwo jak możesz od tego się tyje jest niezdrowe, zbędne kalowie, ... ja teraz pije whiskey

lucek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skąd thetme pro

Następny temat

OVOPOL

WHEY premium