SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testo blend( sustanon) -Phoenix lab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Zen - jak zaczniesz wbijac to wtedy moze zacznij sie odzywac
Mr. J niewidzialem na etykiecie enana Z tego co widze to standartowy sklad omy/susty. Niewiem co jest w srodku, ale napewno testosteron. Faja stoi, a na pysku retencja.

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
no,że na etykiecie nie pisze to ja wiem
skoro mówisz jednak,że jest tam teścio to ciekawi mnie jaki,czy sam enan,jeśli tak ,to jaka dawka?
ile tego bijesz?

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Mr. J - dalej nierozumiem o co Ci chodzi
Podejrzewasz ze niema tam 4ech estrow ? Tylko jeden ? Bo naprawde nie kumam ocb

Bije 1g tygodniowo (4ml) napewno jest jakich krotki estr, bo po pierwszych strzalach (po przejsciu z cypio) poczulem wzrost libido, jakis taki delikatny up. Teraz juz jest drugi tydzien zaczety i widze ze pysk mi spuchl mocno. Czego napewno niezauwazylem bijac taka sama dawke enana normy.

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
chodzi mi o to,że nie wierze,że jest tam to,co pisze na etykiecie:)
tak,podejrzewałem,że wladowali tam samego enana lub cypio.
ja ładuje,3ml tygodniowo,ale w sumie jestem pewnie dużo mniejszy od Ciebie.
Że tam nie ma 4 estrów to sobie ręke daje uciąć bo nie wierze,żeby tani under sie bawił w dokładne mieszanie tanich estrów...chciałbym sie mylić,choć to mało prawdopodobne.
Zobaczymy co czas pokarze
pozdro

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
no sprawdzilem Twój profil,jestem dużo mniejszy
więc mi 750 mg /tydzien powinno starczyć.Miałem testolica na kicka dorzucić,ale chce zobaczyć jak sam blend działa,wtedy się uczciwie wypowiem

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
Panowie kazdy sie pewnie spodziewał jaka napisze opinie po zaobserwowaniu jak dziala tb na moich znajomych
A wiec tak: pierwszy z nich powiedzial ze konkretnie ***niecie odczół po 10 dniach (3 strzal) ,chec do treningu ogromna,dobra pompa,dziewczyna go chwali bo puka ja po 2-3 razy dziennie
Drugi kolezka,stary wyjadacz powiedzial ze czuje sie jak na "omie z dawnych lat".Obesrwujac go ,dwoch jego kolegow z pracy ( AT )rowniez zaopatrzylo sie w ten sprzet i sa zadowoleni

to tyle z mojego podworka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takiej wlasnie opini sie spodziewalem.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-03-14 12:21:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
no ja tylko czekałem ,aż kurczak skomentuje

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
jakby wyniki meczy były tak przewidywalne jak komentarze na forum to bym w sts'sie fortune zarobił

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
to po hooja kupowales jak od poczatku uwazasz ze tam nie ma tego co jest zaoszczedziles 8 zl na aptece czy jaki hooj na******lasz na to ale kupiles to sie zdecyduj sam nie lepiej bylo enana kupic taniej jak myslisz ze w tym enan jest

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testoteron (prolongatum)

Następny temat

co sadzicie o tych srodkach

WHEY premium