UFC 245: Usman vs Covington – wyniki walk

Fifty podobno wystawił swoich ziomków, gdy uderzyła mu sodówa po Get Rich or Die Tryin'
...
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Fifty byl gangsterem a nie się kreował. Dlatego dostał kilka kulek. Użył talentu do muzyki żeby wyjść na prostą.
Szczęki też nie mial.zlamanej, tylko dostał jedna z kul w twarz.

Ludzie mało wiedzą o Curtisie. Startował też w boksie za gnoja, Golden Glove i te sprawy.

"CHO NO TU" - Seba

...
Darksheep, 50 miał swoją firmę promotorską jeszcze całkiem niedawno, nie wiem czy wciąż jej nie ma.
Bezpośrednio po Get rich... To się przyjaźnił z Floydem, jeszcze nikogo nie wystawił. Promotorka zajął się później

...
w filmie Beef 3 było coś o tym gościu, Smurf? Już nie do końca pamiętam.

Yoshi87 FIGHT24.PL
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Rey Del Rio/Getty Images

Marc Goddard odpowiada na komentarze o przerwaniu w walce Usman vs. Covington

Anglik tłumaczy swoją decyzję w walce wieczoru UFC 245.

Podczas gali oznaczonej numerem 245 doszło do niezwykle emocjonującego pojedynku o pas wagi półśredniej pomiędzy Kamaru Usmanem (16-1, 11-0 w UFC) i Colbym Covingtonem (15-2, 10-2 w UFC, #2 w rankingu UFC). W oktagonowej wojnie Nigeryjczyk pokonał rywala przez TKO w ostatniej minucie 5-rundowego pojedynku. Po walce Amerykanin głośno wyrażał swoje niezadowolenie z przerwania starcia uważając, że w ten sposób sędzia obrabował go ze sprawiedliwej walki.

Marc Goddard uważa komentarze Colby’ego Covingtona, na temat rzekomo niewłaściwego przerwania jego pojedynku na UFC 245, za niewłaściwe i obraźliwe. Angielski sędzia dodał też, że po tym starciu dostawał pogróżki i oskarżano go o posiadanie finansowego interesu w takim zakończeniu pojedynku.

Podczas rozmowy z Danem Hardym Marc opisał jak wyglądało to z jego perspektywy i dlaczego podjął właśnie taką decyzję.

Marc Goddard
Ta walka trwała 24 minuty. Covington przegrywał, przegrywał wyraźnie. Któryś z sędziów miał remis po czterech rundach, to była wyrównana walka, te cztery pierwsze rundy były wyrównane i piąta też taka była na początku.

Kamaru trafiał podbródkowymi kilka razy i doszło do pierwszego knockdownu, a później do drugiego. W czasie rzeczywistym to naprawdę kazało mi uważać, był świadomy czasu, nie chciałem zatrzymywać tej walki. Chciałem by ona zakończyła się po pełnym dystansie. Masz 24 minuty wojny o najwyższe trofeum w sporcie pomiędzy pierwszoligowymi zawodnikami. Dlaczego miałbym ich nie respektować? Co jest niezrozumiałe? Ale widzę, że akcja się rozwija i widzę Colby’ego, który szybko dwukrotnie pada plus 24 minuty wyrównanej walki wcześniej tak, wiec otrzymał wiele.

I widzę go na macie, jest w pozycji żółwia idąc do obalenia za dwie nogi. Tutaj wszystko się zawęża, jestem w centrum uwagi. Muszą podjąć decyzję i staram się to ocenić. Muszę oceniać to w czasie rzeczywistym w połączeniu ze wszystkim, co widziałem. Ludzie mówią o tyle głowy a nie mają w ogóle pojęcia czym jest tył głowy. Nie mam pojęcia, nawet w to nie wchodzę, ponieważ to, co uważasz za tył głowy nie jest tyłem głowy.

Goddard powtórzył też regulaminowe stwierdzenia opisujące warunki przerwania walki i uważa, że podjął właściwą decyzję w tamtej sytuacji.

UFC on ESPN 8: Francis Ngannou vs Jairzinho Rozenstruik