SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam roboty. Bydgoszcz i okolice

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2674

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Cześć! Mam prośbę, jak znacie kogoś, kto szuka ludzi do pracy (każda forma), albo sami szukacie, dajcie znać w tym temacie lub na @. Potrzebuje roboty dorywczej... (15 lat)

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Sam szukam w bdg i na razie nic nie mogę znaleźć, wiem że w desperacji pójde na ulotki 7-8zł/h

p.s W neksie (szkoła) szukają na ulotki ale 5zł/h, przyjmują każdego.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Restauracja w Novej też ulotki, jakoś 4-5 zł za godzine. Ale cholera mało.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Ziperon, dzieciaku, wyrób se książeczkę Sanepidu, a potem odwiedź wszystkie agencje pracy w Bdg - może coś się trafi. Jesteś młody, uczysz się, a to duży atut - bo chciwe żydki nie muszą za ciebie składek opłacać tylko podatek, a z drugiej strony przez to możesz liczyć na nieco wyższą stawkę niż zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę na analogicznym stanowisku(ale to żadna reguła, bo często za tą samą fuchę różne agencje płacą różne stawki, dlatego warto obskoczyć wszystkie)

P.S. skoro nie masz ukonczonych 16lat, to niby do 6 godzin na dobę możesz pracować, przy pracach lekkich i na zmianach dziennych...więc to tez może być jakąś przeszkodą w znalezieniu pracy. ale z drugiej strony nie chcę Cie zniechęcać, tylko uprzedzam Najlepiej to najpierw się wypytaj czy mają jakieś oferty pracy dla takich kulturalnych, 15 letnich młodzieńców

A tu masz filmiki instruktażowe










Zmieniony przez - tlusty_kot w dniu 2011-06-24 15:08:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Mam dla ciebie jeszcze jedną propozycje :
Zadzwoń do firmy WorkService i zapytaj się czy możesz się zapisać, najczęściej brak ludzi do Obi, stoisz wykładasz towary itp. ogólnie lajcik od 6-8h dziennie lub inny sklep to zależy od nich bo to oni są pracodawcami którzy wyznaczają ci sklep. Dobra teraz minusy - stawka: 5,30zł/h ; -Wypłata pod koniec miesiąca (jak robisz cały miesiąc to lajt ale jak pare dni/tydzień to czekanie denerwuje). Ogólnie robiłem i nie narzekam oczywiscie stawka jak dla murzyna ale w weekendy zawsze jakiś grosz wpadł, tylko ta wypłata ;/

P.S Z własnego doświadczenia odradzam pośrednikow ale żeby dostac się bezpośrednio przez sklep ciężko.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
I normalnie małolatów przyjmują? Jeśli taka praca to luzik. Dzięki za info. A ty nie chcesz tam robić?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Ta sam mam jeszcze 16 lat =] A nie chce robic bo jak bym teraz zaczął to dopiero 20+ lipca wypłatę dostałbym. Ale będę prawdopodobnie jak taki czop stał na rondach/ulicach z ulotkami za 7-8zł/h, 40zł dniówki jakieś 5h stania i siano od ręki.

p.s Podryw na ulotkarza: Hej mała chcesz ulotke ?

Zmieniony przez - Insert07 w dniu 2011-06-24 21:59:06

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Kwota niezła, ale od rozdanej ulotki byłoby lepiej A gdzie? Może szukają jeszcze kogoś. Wypełniam profil na tym serwisie co podałeś, zobaczymy

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
A ktoś może wie czy gdzieś na ochrone kogoś szukają? Kiedyś w Almie w wakacje zatrudniali niepełnoletnich

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Lepiej zadzwonic do WS bo nie wiadomo jak funkcjonuje strona internetowa. Ochrona to raczej wątpię by nie pełnoletniego gdzieś przyjęli.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Wiem że na sportowej 2 nieraz potrzeba ludu do sprzedaży kiełbasek i browarów, ale wstyd z lekka być kojarzonym z policyjnym ks.

/ Zaaplikowałem na stronie www trzy oferty, zobaczymy. Zadzwonić i co powiedzieć jutro? Jak to wygląda.

Zmieniony przez - Ziperon w dniu 2011-06-24 22:11:59

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mariusz Strzeliński w BRODNICY! 11 czerwca zapraszamy

Następny temat

Szukam rehabilitanta - kolano po rekonstrukcji ACL

WHEY premium