SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sytuacja Kibiców Zawiszy

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 673 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1876
chcę tylko powiedzieć, że takie "przenosiny" w USA w ligach koszykarskich, hokejowych czy futtbolowych są czymś normalnym :)

Kujawiak nie został spuszczony do V ligi. Tam cały czas grały rezerwy tego klubu!! Tak jak IV-ligowy Zawisza teraz powinien być rezerwami.

W II lidze grać będą zawodnicy z Włocławka - no bo przecież zawodnicy z IV ligi nie będą skutecznie walczyć o Ekstraklasę!!

Mnie to i tak nieziębi niepaży... ja chodze na żużel - tam przynajmniej nie ma burd - a i jak wracam do domu po meczu - to nie muszę się obawiać, że mnie ktoś nożem zaatakuje!!

www.pl.wikipedia.org - podziel się wiedzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
"chcę tylko powiedzieć, że takie "przenosiny" w USA w ligach koszykarskich, hokejowych czy futtbolowych są czymś normalnym :)
Kujawiak nie został spuszczony do V ligi. Tam cały czas grały rezerwy tego klubu!! Tak jak IV-ligowy Zawisza teraz powinien być rezerwami.
W II lidze grać będą zawodnicy z Włocławka - no bo przecież zawodnicy z IV ligi nie będą skutecznie walczyć o Ekstraklasę!!
Mnie to i tak nieziębi niepaży... ja chodze na żużel - tam przynajmniej nie ma burd - a i jak wracam do domu po meczu - to nie muszę się obawiać, że mnie ktoś nożem zaatakuje!!"

1) Co mnie / nas obchodzi jak to sie robi w USA? Chcesz miec USA to idz sobie poklaskac deseczkami na aste, a pilki noznej nie mieszaj w takie historie.

2) Jak mozesz mowic ze Kujawiak nie zostal spuszczony do 5 ligi?! Brak komentarza...

3) IV Ligowy Zawisza nigdy nie bedzie rezerwami tego kurestwa, i nie wiem jak mozesz mowic ze "powinien byc".

PS

DZIEKUJEMY TYM KTORZY WSPIERAJA NASZ PROTEST

:: LEGIA WARSZAWA
:: GKS TYCHY
:: GKS BELCHATOW
:: ARKA GDYNIA
:: LECH POZNAN

Btw. Widac ze nie masz zadnego przywiazania ani do nazwy ani do oryginalnych barw "twojego" klubu

Zmieniony przez - KokoWKS w dniu 2006-03-23 10:50:15

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1153
dokladnie jak koko piszesz!! pozdro dla normalnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 673 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1876
ciekawe jak liczna będzie widownia podczas meczów II ligowych...

z ankiety, jaką zamieszczono na stronie SP Zawisza, wynika że najwięcej ankietowanych zagłosowała, że chodzić będą na II ligę...

ciekawe, czy II ligowała Zeta przetrwa...
już próbowano tworu - KP Konin/Bydgoszcz czy Chemik/Zawisza

www.pl.wikipedia.org - podziel się wiedzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 184 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1425
Znam ten ból. Ale udało się nam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26


ZAWISZA BYDGOSZCZ JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU I ZAWSZE BEDZIE !!!
Pozdro Z JASTRZĘBIA !!

...:::Całe Zycie Z Wariatami:::...
.........G_K_S........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
Stanley ... jak 2ligowa "Zeta" moze przetrwac jak ona nie istnieje?
Ile razy "wam" powtrzac ze to co gra w 2 lidze w zadnym wypadku nie nazley nazywac Zawisza ?

Jestes ciekaw ile bedzie widzow?... oby jak najmniej bo nie chcę sie wstydzic za wlasne miasto.

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26


I To Powinno Wszystko wyjaśnic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 673 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1876
Ile razy "wam" powtrzac ze to co gra w 2 lidze w zadnym wypadku nie nazley nazywac Zawisza ?

spójrz w tabele ligi
a jak niedowierzasz... wybierz się do Sądu Rejonowego - Wydział Gospodarczy... tam w KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) znajdziesz coś takiego, co nazywa się Zawisza Bydogszcz Spółka Akcyjna
w tym samym KRS znajdziesz też Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza
i to i tamto


EDIT
Jak widać z mojego avatara... kibicuję ŻUŻLOWEMU Polonii. Ja wogóle nienazwię siebie kibicem piłkarskim (co często przypominam na powyższym forum) - nie umiem wymienić nazwisk z kadry, ani jakie kluby grają w Ekstraklasie. Miałbym problem z wymienieniem par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów...

mówię to po to.. by pokazać swój obiektywizm i trzeźwą ocenę

Zmieniony przez - Stanley86x w dniu 2006-03-28 16:06:56

www.pl.wikipedia.org - podziel się wiedzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
"spójrz w tabele ligi
a jak niedowierzasz... wybierz się do Sądu Rejonowego - Wydział Gospodarczy... tam w KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) znajdziesz coś takiego, co nazywa się Zawisza Bydogszcz Spółka Akcyjna
w tym samym KRS znajdziesz też Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza
i to i tamto

EDIT
Jak widać z mojego avatara... kibicuję ŻUŻLOWEMU Polonii. Ja wogóle nienazwię siebie kibicem piłkarskim (co często przypominam na powyższym forum) - nie umiem wymienić nazwisk z kadry, ani jakie kluby grają w Ekstraklasie. Miałbym problem z wymienieniem par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów...

mówię to po to.. by pokazać swój obiektywizm i trzeźwą ocenę "


Generalnie to uważam ze przynosisz wstyd swoim "biało-czerwonym kolegom" ze Sportowej. bez odbioru.

Keep ya head up

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rok po operacji kolana. Jak zaczac...?

Następny temat

Blatter: na dłuższą metę piłkarze tego nie wytrzymają

WHEY premium