SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strzały - Wrocław

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4903
Witam Panowie,
szukam shot makera we Wrocku bo mój dotychczasowy wyjechał do UK za chlebem. Nie chodzi mi o takiego co będzie się dopiero uczył (np na mnie ) co i jak tylko takiego który już wie co i jak . Sam co prawda umiem ale niestety nie mogę się przełamać i nie zrobię sobie samemu. Strzały oczywiście domięśniowo. Ktoś coś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17266
boze, idz na silke, jak masz w lapie 45 to na silkach zawsze razem sie 3maja tacy ludzie, bedzesz mial kolegow do gadek i koksach/imprezach i dupach, bo to sa glowne temtay owych grup...

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4903
"Tacy ludzie" to (przynajmniej we Wrocku) udają wszystkich świętych co to załapując się do pracy w ochronie nie chcą dupy wystawić aby nie dać się narazić na zarzuty, że to niby (albo i nie niby) przez sterydy ich interwencje są zbyt "radykalne". Zatem nie wiesz co piszesz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17266
ile masz w lapie? bys byl duzy to nie ma problemu, wiekszosc otwarcie mowi o SAA... w swoim gronie... cos mi sie wydaje ze>40cm na lapie... %)


jak masz w lapie40>
to ja mieszkam na dlugiej we wrocku... :P

Zmieniony przez - fitnesslove w dniu 2014-12-29 06:24:35

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4903
41 ale co to ma do rzeczy? Nastały takie a nie inne czasy. Zwłaszcza po ostatnim zajściu w klubie w Rynku kilka miesięcy temu (koleś dostał łapą w ryja od "ochroniarza" i już nie wstał a panienki próbowały wcisnąć ekipie karetki, że spadł ze schodów).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17266
co do tej sytuacji, to tak bylo jest i bedzie, kiedys bylo jeszcze gorzej... sam wiesz , co leci teraz na cyklu ?

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
przełam się i zacznij robić samemu iniekcje to żadna filozofia,jesli nie to idziesz do pielęgniarki i odpłatnie robia iniekcje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17266


Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4903
lodzianin: Pielęgniarki niestety pytają się o środek a najlepiej to chciałyby same nabrać go z fiolki zatem lipa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4903
fitnesslove: no było gorzej, zanim nie weszła ustawa dot. pracowników POF. Teraz przy nawet najmniejszym (i znanym Ci) postępowaniu w sprawie lub przeciwko Tobie musisz się spowiadać pracodawcy... Przynajmniej tak sobie życzą Ci najwięksi i dlatego wszyscy się pilnują. Grono zawęża się zatem do dealera, shot makera i samego zainteresowanego...

A na cyklu na razie nic. Od lutego natomiast planuję nandro (Alpha) + enan (Jelfa). Ale przecież pić tego nie będę...

Zmieniony przez - marcin123n w dniu 2014-12-29 06:46:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
http://www.spotinjections.com  zapoznaj sie z tą stroną

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na redukcje

Następny temat

Jak brać Clomid po Massdrolu?

WHEY premium