SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam za spamem, za spamem spam, a doping dzial to wielki chłam! %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167370

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
co dodac do mietka ??czy brac go samego czy jeszcze cos dorzucic tescia moze ??

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
metka solo Ci wystarczy na pierwszy raz

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
cześć Mocny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
też kupuje motóra jak wróce


poszukam podobny to Ci linka zaraz dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
spoko sylwetka duze spadki od tej formy??

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
mam jeszcze gdzies mdrola to dorzucic go czy zostawic na pozniej??

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
niestety duze zero michy silki ale niejest najgorzej. teraz w miesiac sie podbuduje takze wystartuje z bomba z waga ok 82kg. na focie byla waga szczytowa ok 86kg

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
sport kupujesz jawke sport?

dymek zostaw tego m-drola w spokoju. albo m-drol albo meta ja bym tego nielaczyl bo bebechy Ci zryje

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
oki zostawie go na pozniej to mowisz ze 6 tygodni moge spokajnie jechac na mecie

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pewny boldenon na rynku ?

Następny temat

AGA:POTRZEBNE MAŁE INFO

WHEY premium