SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solarium a slonce...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam takie pytanie: Jak to jest z opalaniem na solarium i opalaniem na sloncu czy mozna powiedziec ze np. 15 minut na solarium na lozku turbo to tyle samo co np. 5 godzin na sloncu :/ jezeli ktos wie to prosilbym napisac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3721
hmm.. ja niewiem jak to jest jesli chodzi o porownanie czasu lezenie na lozku z czasem spedzonym na sloncu ale wg mnie to solarium jest napewno zdrowsze gdzyz nie wytwaza szkodliwego promieniowania UVB ktorego w slonku jest niestety troszke... ale wracajac do Twojego pytania... mysle ze nie mozna tego porownac... bo kazda osoba opala sie inaczej ... Ja na sloncu opalalam sie pomalu i na blade odcienie brazu... a juz po dwoch trzech wizytach w solarium na odpowiednio 5,7,9 minut zaczelam nabierac koloru czekoladki... teraz dodatkowo opalam sie tez naturalnie i stosuje "wspomagacze" ale mysle ze i bez tego nie nazekalabym na kolor opalenizny...

Pozdrawiam.

It is better for me to die on my feet, than to live on my knees...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1062
Ze solarium zdrowsze od slonca? Wg mnie to slonce jest zdrowsze dla skory. I opala sie duzo przyjemniej, taniej i co najwazniejsze na dluzej
1

Ciajo jest dobre na wszystko.

God save the cake.

PEACE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Jedno i drugie ma minusy, ale raczej przy przedawkowaniu. Jesli chcesz isc od czasu do czasu to mozesz spokojnie. Tylko nie bierz zadnych tabletek na opalanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4416 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a czy solarium utrwali opaleniznę słoneczną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1062
Utrwalac? Hmm.. Moja mama opala sie od kilku lat bardzo intensywnie(na sloncu) i zawsze wyglada jakby wlasnie znad morza wrocila, a zima kiedy opalenizna szarzeje, chodzi co jakis czas na solarium, zeby "odswiezyc" ta opalenizne, wtedy odzyskuje ladny, brazowy kolorek.

Ciajo jest dobre na wszystko.

God save the cake.

PEACE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Nie wiem czy sejfdakejk miala na mysli to samo, ale utrwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4416 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
wiec tak: wrócilem z nad jeziora, a jadę w góry, więc już tak sie nie opalę, czy jest sens iść teraz na solarkę, zeby "utrwalić"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Wiec rozumiem ze juz jestes troche opalony. Jesli nie jestes jakos spalony wczorajszym czy przedwczorajszym opalaniem to mozesz osbie isc i sie jeszce troche podbrazowisz, utrwalajac jednoczsnie swoja opalenizne. Mozesz tez spokojnie isc tam po powrocie, troche opalenizny napewno ci jeszce zostanie i zawsze mozesz ja powiekszac. Wyglada to bowiem tak, ze najgorzej jest opalenizne zalapac na pcozatku. Czerwona skora, podraznienie, moze schodzic skora. Pozniej juz caly czas w sumie utrwalasz i juz takich problemow nie ma jak na poczatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4416 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
nie mam problemow, czerwonej skory nie mam, zawsze szybko i łatwo sie opalam, ale nie mam cierpliwości dlugo leżec, wolę poplywać.

czyli jutro ide na solarke, na jak dlugo i jak czesto?
czy pozniej nie jest trudniej sie opalać na słońcu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1062
Hmm, to chyba logiczne, im bardziej jest sie opalonym, tym dluzej trzeba siedziec na sloncu/w solarium zeby opalic sie jeszcze bardziej.. no, jakos tak to bylo.

Ciajo jest dobre na wszystko.

God save the cake.

PEACE.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gazy wzdęcia

Następny temat

Ranny nasz Judoka - pomozcie!!!!!

WHEY premium