SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Slawle

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Moze zle zrozumiales, jak odblokujesz to przeprosze.



przeciez podobno nie masz za co przepraszac

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 149
Pitt bul sluchaj, mozna bez glupich komentarzy. Dostalem bana ok. Tylko za co, prosze punkt regulaminu i uzasadnienie. Nie moze tak byc ze czestujecie banami za swoje widzimisie bez podania powodu. Ja regulaminu nie zlamalem, jest to ban bez uzasadnienia, mysle nawet ze osobisty. Chlopaki szanuje wasza prace i co tu robicie, ale dla kogo to robicie. Zawsze myslalem ze dla nas. To nie PZPR. Regulamin na forum pracuje w dwie strony. I to wy go nie przestrzegacie. Nie zalatwiajcie waszych kompleksow przez banowanie bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Jestem kulturalnym czlowiekiem i chce zalatwic problem w taki sposob. Wiec wstrzymajcie swoje prostackie komentarze prosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
Czy jak sie odezwe w temacie to musze pytac o zdanie ciebie czy moge sie odezwac? Hm? Bo nie wiem...

A tak na marginesie, to nie dostalbys banana "za nic" wiec na 100% masz cos za uszami. Proste.

Kurcze teraz to nie wiem czy moja wypowiedz jest prostacka czy nie? Hm? Bo az mni tak przykro jakos jak pisze odp. w tw.temacie - zeby czasem nie zabolala ona tak wrazliwego czlowieka jak ty...

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-02-04 16:16:20

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 149
LeBron, moje konto Slawle zostalo zbanowane i nie zostalem poinformowany za co i jaki punkt zlamalem oraz na jak dlugo. To co napisales z zapytaniem to co moze ja mam pytac o zdanie tez czy moge cos powiedziec, widzisz tez chce uczestniczyc w rozmowie na forum bo chyba mam prawo i po to zostalo stworzone to forum przez Mateo. Nie myslcie chlopaki ze sie stawiam bo tak nie jest. Swiety nie jestem ale regulaminu sie trzymam. LeBron pamietasz zdjecie GregorIana w Spamie w dopingu ze sie zeni. Wszyscy banem straszyli, nikt sie nie odzywal, i ci bana od Grzesia nie dostalem, tylko kupa smiechu byla. Czasami troche luzu trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
to za co chcesz przepraszac jak za nic masz bana ?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 149
Zarzucilem fote Bulla nie zwiazana z tematem. Chlopaki odpuscie bo mysle ze tylko Bull moze sprawe wyjasnic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musze kilka spraw z tej intrygi wyjasnic
i wcale nie chodzi o jakies moje foty
bo dziesiatki moich fot sa na forum

sek w czyms innym i ty zapewne doskonale wiesz

wejdz na spowiedz na gg
to zwiekszysz szanse odbanowanie (moze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 149
Bull odbanuj konto prosze posle powiadomke, niestety nie mam gadu-gadu. Troche nie jarze o co biega, serio. Jak nie o foty to kompletnie nie jarze. Z tresci rozmowy nic nie wynikalo, i nic wynikac nie musialo. Posle powiadomke i napisz w czym sek sprawy, mysle ze cos ci sie pomylilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 149
Ok. ostatni raz pytam za co , jaki punkt regulaminu i na jak dlugo zabanowales konto Bullmastif. Jak dla mnie frajerskie zachowanie, bez uzasadnienia i do tego nie masz odwagi odpowiadac.
Bede sie kontaktowal z Mateo w tej sprawie.

Tutaj link do regulaminu, Bull poczytaj troche i zacznij przestrzegac bo na dzien dzisiejszy zlamales go:
https://www.sfd.pl/1/regulamin_forum.asp

Zmieniony przez - aniso w dniu 2007-02-05 17:31:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475


Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-02-05 17:31:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wasza reklama

Następny temat

Zmiana pseudonimu

WHEY premium