SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sklep z suplementami w Internecie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

W najblizszej przyszlosci bede chcial otworzyc sklep internetowy dla kulturystow. Lacznie bedzie pracowalo nad nim 7 osob. Codziennie dostawy towaru itd. Mam rozpisany juz caly projekt tylko, ze brakuje mi najwazniejszej rzeczy jakimi sa hurtownie z odzywkami. Czy macie adresy hurtowni lub dystrybutorow. Dla osob, ktore tutaj mi pomoga gwarantuje znizke 30%.
Mam zasade, wszystko za co sie biore probuje wykonac jak najlepiej.
Pozdrawiam

----------------------------
Nie da Ci ojciec, nie da Ci matka tego co da ci metanabol
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Mam hurtownie w Warszawie i jestem dystrybutorem kilku amerykańskich firm. Podaj adres e-mailowy to Ci puszcze cennik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
a jaki masz sklep mozesz mi podac nazwe niedlugo bede w wwa to sobie pogadamy cos nie cos i wogle napisz do mnie na maila lalka oki buzka

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lalka. Jak masz hurtownię, to może chcesz bannerek?

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Lalka - puść też cennik pitbullowi, jak możesz

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Już myślałam o banerku, ale mam strone w przygotowaniu i czekam aż będzie gotowa zeby wrzucić na banerek namiary na nią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo mnie to cieszy

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Kesieo jak mi podasz adres e-mailowy to Ci puszczę namiary na sklep detaliczny - zapraszam. Z pogadaniem ze mną to może być problem, bo w sklepie siedzi pracownik, ja tam tylko bywam, i to rzadko, bo jestem troche uziemiona ( a będe coraz bardziej). Pitbull - wydaje mi się że Ci już wysyłałam cennik - ale jak podasz mi e-mail to wzuce jeszcze raz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Dansky, prawdopodobnie jeszcze nie siedzisz w tym biznesie i nie wiesz o co chodzi. Zniżki 30% ????? To jaką Ty chcesz mieć marżę, bo ja mam na pewno niższą niż 30%.
Lalka, a Ty dajesz detalistom zniżki 30% ?
Chyba nawet hurtownicy tyle nie mają.
Dansky, jeśli ceny detaliczne będziesz miał porównywalne z innymi sklepami i od tego dasz mi 30% rabatu to pytaj mnie o co chcesz. Pomogę Ci rozwinąć interes i dam namiary na najtańsze hurtownie. Ale musisz mi dać ten rabat na piśmie

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Lalka - i ja też poproszę o ten cennik detaliczny !!!

[email protected]

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Fakt 30 % zniżki to troche sporo - w Warszawie marża na detal to ok 15-20% więc z 30 % rabatem to by było bez zysku. Nawet w hurcie nie ma takich rabatów. Zdaza się natomiast że sprzedaje taniej - nie zarabiam na bliższych znajomych a zawodnicy mają u mnie zawsze ceny hurtowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CHCE ZROBIC MASE DZIEKI SNIKERSOM

Następny temat

zestawienie..

WHEY premium