SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sklep z suplementami w Internecie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzucajcie wszystkie dane z cenami produktow i adresami. [email protected]

SONBATY: zawsze moge ustawic cene 130 %
Dla Ciebie moge dac nawet jakis suplement gratis za ta diete..:) bo 6 kg w kilka dni to dla mnie cos nieprawdopodobnego.

Patrzac po sklepach internetowych w wyszukiwarkach nie znalazlem takiego oprocz moze jednego(max.2), ktory spelnialby podstawowe cechy:
- niski cenowo
- profesjonalnie wykonany
- czesto aktualizowany
- z duza iloscia produktow roznych firm
- czas dostawy 24/h

Chce wprowadzic te podstawy u siebie + cos jeszcze.
Jak wszystko bedzie dobrze sie krecilo to wejdziemy na rynek niemiecki potem francja itd. Juz zrobilem sklep z uzywanymi i nowymi telefonami GSM. Wszystko szybko sie sprzedaje (szczegolnie 6310). Raz mialem nawet taka
sytuacje, ze wyslal mi maila jakis Chinczyk, ktory chcial kupic 15 x 8310.
I podal numer karty..ale dla mnie to bylo jakies dziwne zamowienie wiec
nie zrealizowalem..

Jaka nazwe proponujecie dla tego sklepu ? ja juz mam jedna jednak
chetnie poslucham Waszych pomyslow.

Pozdrawiam

----------------------------
Nie da Ci ojciec, nie da Ci matka tego co da ci metanabol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dansky,masz sklep z "fonami"? Czy również internetowy? A może spytam inaczej gdzie mieści się ten sklep?
Z góry dziękuję za odp.

23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Niestety nie wysyłałaś.
Mój mail to: [email protected]
Z góry thx.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba nie wiesz jak to wyglada. ale jak ja zaczynałem też nic nie wiedziałem o handlu odżywkami.

7 osób - jak chcesz je utrzymać? Przy przeciętnych marżach nie jest to możliwe na polskim rynku. Musiłbyś mieć bardzo duże obroty, a wtedy nie interesowały by Cię hurtownie lecz producenci i importerzy. Zresztą już teraz lepiej poszukaj przedstawicieli konkretnych firm (w hurtowniach zawsze jest drożej).

Z niskimi cenami też możesz mieć problem. Ja ostatnio zostałem "zmuszony" do podniesienia cen na produkty Hi-Tec do cen sugerowanych - taka polityka firmy Hi-Tec.
Firma Trec też ma swoje ceny sugerowane i już miałem kilka rozmów na ten temat aby się dostosować.

Pozdrawiam i życze udanego biznesu.

Rafał Pielecha
www.rsport.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2277
Elo !!!
Dansky mógł bys brać białko z Ovopolu i sprzedawać w swoim i-sklepie.
Pozdro !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie cała sprawa jest nieco dziwna.
Jak pisze rSport chcesz wystartować zatrudniając 7 osób??? No i ten rabat 30%
W sumie możliwe... jak masz jakąś gwarancję zysku i kupę kasy, to czemu nie.
Po drugie o hurtownie nie trudno. Wystarczy zakupić dowolne pismo dla byczków/fitness'ek.
Po trzecie zmień podpis, bo nam forum zamkną.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lalciu rzuc spisem na [email protected]
Thx.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
No cóż, może i na telefonach jest taka przebitka i takie zyski żeby zatrudniac tyle osób. Ale na odżywkach jak dasz 5-8% rabatu to już jest dużo. Nie wiem jak prosperują inni internetowi sprzedawcy odżywek ale wątpię żeby mieli takie duże zyski. A jak dasz większą marżę niż inni to po prostu nikt u Ciebie nie kupi, chyba że ich zachęcisz czymś innym co zrekompensuje większe ceny. Ale czym?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Dansky !

Ja też chcę otworzyć sklep z odżywkami w internecie - jak bedziesz cos wiedzial o tych hurtowniach to daj cynk !

Mysle ze najlepiej bedzie zrobic 200% marży i dawać 50% rabatu - ludzie lubią rabaty - już biorę się za rysowanie szkicu, ten temat mnie jara.

Myslalem nawet zeby zaczac wspolpracowac z mleczarniami - co Ty na to ?

Ostatnio na rynku ponoc jest modna nowa odżywka anaboliczna o nazwie MlekoPak słyszałem że daje za***iste rezultaty - może by tak sklep nazwać MlekoPaker mysle ze juz po roku mozna by bylo opanować całą Unie Europejską i zmienic nazwe na MlekoPaker International - tez jestem nowy, ale ostatnio kupilem ksiazke o ekononomi, przeczytalem wstep i juz mi sie podoba a tam pisza ze trzeba sie rozwijac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1330
Jak potrzebujecie business plan i specjaliste od zarzadzania finansami to zapraszam. Może jakieś Initial Public Offer i na giełdę? Proponuje też od razu zrobić spółkę akcyjną i pracownikom zamiast cashem płacić opcjami na akcje. Ja walne wycene DCFem taką, że firma za 3 lata przerosnie Microsofta, Amazon.com i reszte. As usual, do it virtual! So what?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CHCE ZROBIC MASE DZIEKI SNIKERSOM

Następny temat

zestawienie..

WHEY premium