SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sklep Sportowy/ Bad Boy / Everlast

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3159

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Ok, jutro po siłce podjadę tam. Dzięki za informację. Wystarczy że wysiądę na przystanku obok Auchana?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Najlepiej się kieruj w strone Leroya bo on jest dosłownie obok Decathlonu bo przy Auchan możesz go nie zauważyć ze względu na te działki.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Ok spoko... Sogi rozdane

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
A tak wgl to sobie zobacz ich stronę www.decathlon.com.pl/PL/ Bo może nie ma tego co chcesz u nich.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Już ją ogarnąłem

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Ja właśnie tak sobie oglądam i stwierdziłem że w marcu zakupie sobie buty do biegania u nich.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Jak mówisz że dobre buty mają to też zobacze, bo nowe do 100 zł musze kupić. Dostane tam jakieś dobre? Chodzi mi przede wszystkim żeby oddychały. Z resztą jutro podjadę to zobaczę ich asortyment

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
no właśnie nie wiem na butach się nie znam jakoś specjalnie a tyle co widziałem jakieś tam zdjęcia i opisy. Fajnie bo masz podzielone na buty do biegania np w lesie i na asfalcie (inna podeszwa i usztywnienie stopy) Więc nie szkodzi mi właśnie wydać tych 80-120zł i sprawdzić je na pewno są lepsze niż tampki czy moje zdezelowane Reboki xD


PS ------- 1-0-0 P-O-S-T-----

Zmieniony przez - Insert07 w dniu 2011-02-14 22:09:49

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
100 postów i 1000 przeczytanych tematów
Ja do tej pory miałem za 60 zł adidaski z rynku śmierdzą jak diabli, na siłce ćwiczę w klapkach a na kravce nie przebieram butów, nic tylko wywalić
Lepiej było dołożyć i kupić chociaz za 80 zł jakieś oryginalne, oddychające.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Ja jak już kupie buty do biegania to pewnie ogólnie przeznaczę je do sportów więc aż tak bardzo nie chce skąpić ale też nie rzucę się na głęboką wodę i nie kupie jakiś Nike za 300-400zł choć jestem pewien że nie były by to pieniądze wyrzucone w błoto.

Jeśli mogę wiedzieć to u kogo trenujesz Krav-ke


Heh nie zauwazyłem nawet tych przeczytanych ;d

Zmieniony przez - Insert07 w dniu 2011-02-14 22:17:40

----------------

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Planowane zawody na rok 2011 w woj kuj-pom.

Następny temat

Szukam endokrynologa w Bydgoszczy!

WHEY premium