SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skóra

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez odp-SFD-pl z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
Witam, chciałbym przedstawić wam mój problem, zacznę od początku.
Zawsze byłem większy niż wszyscy, zarówno jeśli chodzi o wagę jak i wzrost. Byłem zawsze okrągły do czasu aż w pewnym momencie stwierdziłem że mam tego dość. Było to 3 lata temu po moim wypadku. Ważyłem 95 kg przy 180 cm. Zacząłem ćwiczyć, dużo ćwiczyć.Problem stanowiły początki anoreksji którą stwierdził mi lekarz, ponieważ matka była zaniepokojona tym co się ze mną dzieje, nie chciałem nic jeść, mało piłem. Profesjonalnie zająłem się kolarstwem górskim, kontynuowałem trenowanie koszykówki (trenowałem ją już przed wypadkiem przez 5 lat). Udało mi się spalić tłuszcz. Schudłem 15 kg, urosłem 15. Teraz mam 195 cm i 82 kg wagi. Trenuję 5 razy w tygodniu po 2 godziny koszykówkę. W treningi mam wpisaną siłownię- 4 razy w tygodniu po jednej godzinie. Oraz kolarstwo około 4-5 razy w tygodniu po 50 km. Jem już normalnie. Ale problem stanowi nadmiar skóry na brzuchu której w żaden sposób nie mogę zlikwidować, robię wszystko by to zrobić, nic nie daje widocznych efektów. Powoli zaczynam się tym załamywać. Abyście zobaczyli o co mi chodzi prześlę wam parę zdjęć. Jeśli posiadacie jakąś wiedzę, w jaki sposób skórę zlikwidować proszę podzielcie się nią.
Załącznik

Zmieniony przez - Abclublin w dniu 2012-04-28 23:54:56

Zmieniony przez - Abclublin w dniu 2012-04-28 23:55:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
Nie ten dział kolego, przenoszę

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serce

Następny temat

Strzelające stawy ...

WHEY premium