SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZKOLENIE Z PAŁKĄ TELESKOPOWĄ ESP i KravVIP-Zdobądź Certyfikat Światowego Producenta

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 6650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133


Organizator Euro Security Products i KravVIP-System
Więcej Info:
http://www.kravvip-system.pl
http://kravvip-system.pl/zajecia-z-palka.html

SZKOLENIE Z PAŁKĄ TELESKOPOWĄ

„Pałka teleskopowa w samoobronie i jako środek przymusu"

DZIEŃ : 28-29 MAJA KRAKÓW

Zdobądź Certyfikat Światowego Producenta Pałek ESP

Prowadzi szkolenie: Mgr por. Pavel Černý główny instruktor i metodyk ESP i Kadra Instruktorska

Czas szkolenia: 12godzin lekcyjnych
podzielonych na 2 dni po 6 godz.

Uczestnik otrzyma:

- CERTYFIKAT firmy Euro Security Products

- Pałkę teleskopową ESP 21"hartowaną

- Koszulkę pamiątkową

Dla Profesjonalistów i do Samoobrony ESP Najtaniej Pałki Teleskopowe Baton Tonfa www.kravVIP-system.pl/sklep 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10
Byłem na kursie i byłem zadowolony ale proszę o zdjęcia do dnia dzisiejszego i nie potrafią mi przysłać raz zamówiłem kaburę u nich na stronie pytałem o zdjęcia to powiedzieli że wyślą z kaburą w jednej pracze i jak się okazało kabura doszła ale płyta to była z piosenkami a nie ze zdjęciami poprostu kpina do dziś proszę o zdjęcia to ciągle dają tego samego meila i proszę o wysłanie skanu certyfikatu i krótki opis robię to juz kilkaset razy i ciągle olewają sprawę następnym razem to tez oleję takie szkolenie bo dałem 600zł i zdjęcia problem dla nich żeby dać.
Przed kursem zaraz potrafili odpisać a teraz to cię oleją z góry bo juz nie potrzebują chętnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Według mnie przegięcie z ceną szkolenia momo suvenirów.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2011-02-27 07:46:48

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
szkoda, że aż w Krakowie :)

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Cena to kosmos, biorąc pod uwagę że to same podstawy, o których i tak każdy wie, jak się interesuje pałką, o służbach nie ma co mówić bo oni to wiedzą.
Chyba że to dla początkujących, co jest kpiną, bo za tą kasę mam kilka szkoleń i więcej z nich wyniosę ;P

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Od razu tam wysoka/zbyt wysoka cena - w końcu organizuje to gość od KM, to niby dlaczego miałoby być tanio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
Jest To szkolenie nie dla wszystkich - Certyfikat który się otrzymuje jest wydawany przez wiodącego Producenta Euro Security Products. Osoby zainteresowane Zapraszam na
www.kravvip-system.pl
www.kravvip-system.pl/zajecia-z-palka.html
*Organizator zastrzega sobie prawo zmiany daty, wyboru uczestników szkolenia lub odmowa uczestnictwa, organizacji zamkniętego szkolenia. Bez podawania Przyczyny


Zmieniony przez - kravVIP w dniu 2011-02-28 14:40:33

Dla Profesjonalistów i do Samoobrony ESP Najtaniej Pałki Teleskopowe Baton Tonfa www.kravVIP-system.pl/sklep 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1514
Pomysł na szkolenie zacny ale cena odbiega od rzeczywistości i zarobków szarych mas. A ten certyfikat to może dla młodych adeptów i ludzi zaczynających swoją przygodę np. w służbach mundurowych to robi wrażenie bo dla tych co już pracują to kolejny kwitek mało znaczący i nie mający wpływu na życie. Tak czy inaczej życzę udanego szkolenia. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Aha, czyli jakiś tam certyfikat i wstępna selekcja uczestników(o ile będzie miała miejsce) ma być usprawiedliwieniem absurdalnie wysokiej ceny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
przeczytajcie regulamin tego szkolenia. Organizator ma prawo do odwolania, przesuniecia terminu i selekcji. Juz to widze. Frajerzy zaplaca. Instruktorzy przyjada do Kraka - Ty sie nie nadajesz , Ty przyjdz jutro , a Ty s******laj. A potem wroca do czechoslowacji z nasza kasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Czechosłowacja runęła kilkanaście lat temuOrganizujących szkolenie znam,więc wałków nie będzie,ale cena szkolenia zdecydowanie za duża jak dla mnie.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
no,cena spora jak za 12 godzin lekcyjnych,czyli de facto 9 godzin zegarowych.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay Chaiya - filmiki

Następny temat

Muay Thai w latach 20. XX wieku

WHEY premium