SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STANAZOL i DECA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1672 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836
Chłopaki mam sprawe czy ktoś by mógł zamieścić fotki Stanazolu(nie wiem czy dobrze pisze) słyszałem coś o tym ze jest to coś takiego jak winstrol tylko że lepsze Jest to jedna fiolka w której jest 10 strzałów Do tego deca też jedna fiolka w której jest 10 strzałow
Mam tez prośbe mam 10 strzałów decki holenderskiej jak to wszytsko połączyć co do tego dodać i jakie osłony wziaść Mam też odżywke białkowa l-karnitynke i high energy Chodzi mi o za***istym wygladzie rzeżba
Z góry dzięx bedą sogi

TIGRE

TIGRE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Stanazolol to jest nazwa substancji,a Winstrol nazwa handlowa stanazololu Zambona.Takze TIGRE Stanazolol i Winstrol to to samo,jedno od drugiego nie jest lepsze ani gorsze,bo stanozolol to stanozolol.A to o czym mowisz to Deca z IP 10 ml,wpisz w wuszukiwarce SFD "International Pharmaceuticals" wg.tresci.W tym temacie jest duzo zdjec tych buteleczek.

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1672 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836
Słuchaj jak bys mógł to podaj mi to zdjecie bo tam trzeba sie logować
A co do tego stanazolu to chyba to nie podróba widziałem typa któryu to brał razem z tą decą i namaxa wyrzeżbiony

TIGRE

TIGRE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1672 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836
ok już ide zobaczyc łapcie po sogu
a mozecie to jakos rozpisać

TIGRE

TIGRE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910


statonol ip

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Banann teraz te buteleczki troche inaczej wygladaja,nie USP XXIII tylko XXIV,nie wiem za bardzo o co z tym chodzi,ale chyba o to ze ta XXIII to chyba jeszcze jakas stara seria.Masz linka,wejdz na 4 strone: https://www.sfd.pl/Topic.asp?whichpage=4&topic_id=64969 

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2094
Stanazol to wino a to o czym piszesz 10 strzalow w jedej fiolce to produkty z IP.deka z IP jest niezla kumple ja biora i sa bardzo zadowoleni co do wina z IP to znam 2 gosci co ja brali i zadowoleni nie byli chyba lewy towar,przegladnij temat International Pharmaceuticals Teda to sie dowiesz wiecej.Jesli chodzi ci o rzezbe to dobrze kabinujesz deka i wino to dobra rzecz,masz 10 strzalow deki holenderskiej czyli jak rozumie 5x200mg troche malo 6-7x200mg jest ok do tego 12 wina 3na tydzien i bedzie dobry efekt.Bedziesz potrzebowal odbloki clomid a po cyklu dobra rzecz to kreatyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1672 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836
Banann łap soga za zdjecia zaraz ide poogladać l;ink
Ale jakąs rozpiske bym prosił

TIGRE

TIGRE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
Oczywiscie stanozolol przkrecilo mi sie na klawie
Klejcun- masz racje odnosnie USP XXIV, ale jezeli ktos trafi na ta USP XXIII to tez bedzie dobra??mi sie zdaje ze tak. No i łap soga za spostrzegawczosc

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1672 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836
snickers1 ale ja mam te 10 strzałów ale do tego chce kupic tą fiolke decki z IP czyli bedzie wiecej decki A masz jakąś rozpiske jak zacząć jak sklończyc i coś do tego jeszcze
soga już daje

TIGRE

TIGRE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910


dzieki za soga
Zamieszcze jeszcze fotke deki ip

Pozdrawiam
banann

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile teoretycznie masy na Stanazololu

Następny temat

anapolon+deka+susta

WHEY premium