SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roland Garros 2009

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
krde nie oglądałem bo na siłce byłem

jutro na eurosporcie powtórke poglądam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Poprawa gry w 4 secie imponująca Oby taki poziom zaprezentował i w niedzielę

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Czy Federer nie ma rekordu z Soderlingiem 9-0?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
ale tym bym się zbytnio nie sugerował, z Del Potro miał 5-0 i Argentyńczyk postawił bardzo trudne warunki Podobnie będzie w niedziele. Szwed gra turniej życia, poza tym to jest finał, a wcześniejsze mecze się nie liczą

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Guetta - fajny nick Dj'a Fajna laska w profilu i fajny avatar - SOG

No to Roger ma z tego co pamiętam szanse na pierwszy trium w karierze na Roland Garros. Powinien dać sobie rade, taki profesor tenisa jak on nie da sobie wydrzeć tytułu. Ale walka była zacięta.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ciekawe jak długo jeszcze będzie grał Roger - w sumie to już będzie ostatni tytuł w tenisie do zdobycia...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja podziwiam Federera głównie za jedną rzecz.. jest niesamowicie opanowany na korcie...to pozwala mu wygrywać przy niezbyt wysokiej formie obecnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Svietlana Kuznetsova - Dinara Safina 6:4,6:2.

A więc pierwsze rozstrzygnięcie już zapadło, mistrzynią tegorocznego turnieju pań została Rosjanka Swietlana Kuznetsova.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Żal mi Safiny, strasznie ciężko pracowała i znów się nie udało...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale finał zagrała fatalnie...nie wiem czy to psychika czy zmęczenie, ale tak jakby to nie była ona.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amortyzator przedni do XC

Następny temat

Jakie powinny być minimalne przerwy od treningu ?

WHEY premium