SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

R-Types i M3 creatine

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Szukam po necie .. i mam englisha jedynie z uczelni mam wersje PL
więc zrobie xero jak cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
Od insulean K lepszy jest glucophase XR. Przy duzych dawkach dziennie przy umiarkowanym otluszczeniu, za***iscie "schodzisz" z wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
masz coś więcej na temat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
Sam jestem teraz na tym. Mam porownanie do R-Ala BX, ktorego walilem 9 capsow na dzien przez miecha i bez porownania. Glucophase XR biore 2 na 30 min przed treningiem/aerobami; 30 min. po treningu 2 capsy i przed snem 2 capsy. Dodatkowo stosuje 6g omega-3 to wszystko. Dieta hmm 5 posilkow dziennie z czego 2 wylacznie odzywka - 30g prolongatum plus 10g oleju sezamowego; max 100g wegli na dzien 2-3g bialka dziennie. Weglowodany glownie na sniadanie i ew troche kaszy w ciagu dnia. Mam taki problem, ze wczesniej cwiczylem, ale nie mialem czasu przestrzegac diety (duzo wegli prostych), a ze mam srednio szybka przemiane materii wiec sie lekko otluscilem. Teraz mam w sierpniu wolne, wiec kombinuje, bo we wrzesniu znowu na wakacje. Powiem tak, w ciagu 2 tygodni -3kg i wizualnie tez sie duzo zmienilo - wyraznie widac zarys miesni, pompa niesamowita na treningu dlugo sie utrzymuje. Moj trening to ogolnorozwojowka, robie 3 trening obwodowy w tygodniu, plus 3 razy bieganie; dodatkowo 2x basen w ciagu tygodnia i czasami wyskocze na skalki sie powspinac. Jako antykatabolik stosuje ok. 30g zwyklej glutaminy dziennie i 3g tauryny. Jeszcze pare slow o Glucophase XR, naprawde czuc, ze to dziala po wzieci dwoch kapsow przed aerobami, pod koniec biegania wyczuwa sie hipogikemie - drgawki, lekie zawroty glowy, sennosc. Ogolnie jak ktos jest na low carb, to za***iscie pomaga osiagnac ketoze. Chcialem dorzucic do tego sesamine, ale na fascie akurat sie skonczyla, a wnioskuja z wpowiedzi na forum fasta podobno jest to bdb polaczenie. Wczesniej - jak jeszcze byla stosowalem Therma Pro Prolaba i sie nie umywa, generalnie nie lubie stymulantow. Z takim otluszczeniem jakie mialem, to produkt bdb, ale drogi. Poza tym moze jedynie pomoc, a nie zaszkodzic. Chcialem podkreslic jedynie, ze diete mam bardzo restrykcyjna, a to wiadomo daje najwiecej. Trening w tym momencie to jedynie bodziec. Mam jeszcze w zapasie 2x loaded SANa, ale to sobie dorzuce do monohydratu w najblizszym cyklu kreatynowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
drifter jak masz chwilke odezwij sie do mnie na gg lub zostaw mi swoje gg na powiadomieniu ...


i masz jakies ebook czy cóś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
Ebooki mam m.in biochemie Garreta, Mathewsa, Lehringera, Stryera. Laymans Guide to steroids part 1 and 2. Kilka ebbokow o zywieniu w kulturystyce. Jak cos chcesz to wal; generalnie najlepiej poszperaz w zinach o zywieniu np www.nutrition.org i wiele innych. Jak chcesz jakis numer to pytaj. Moge praktycznie zalatwic kazdego zina. Hasel nie podaje, bo jak jest wejscie z wielu IP to pozniej zmieniaja, a trzeba sie troche napocic zeby zdobyc kolejne :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
spr powiadomienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
shoho

ni emusze mowic gdzi elezy adres do binia z zawartoscia ebookow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
juz sie dogadałem z driffem

tego jest 216mb


wiec ew płytke można było by ci wysłac.
a jak nie i tak bede pod koniec sierpnia w poznaniu bo wpadam do bima na chwile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tez sie dogadalem :D

a spotkac sie mozna nawet u bima - poki mnie nie wyrzuci ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomozcie z suplementacją

Następny temat

Które Carbo najlepsze???

WHEY premium