SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop, Pytanie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3524
Witam, zakupiłem na cykl 3 flakony teścia - propa Promedica. Wczoraj jeden z flakoników upadł mi na ziemię i się stłukł. Pytanie jest następujące. Czy mogę dokupić sobie obojętnie jakiego innego propa na dokończenie cyklu? Odpowiedz wydaje mi się prosta - tak, nie ma to żadnego znaczenia, aczkolwiek prosiłbym jeszcze o Wasze zdanie na ten temat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
bez znaczenia jaki lab wezmiesz, prop to prop
smialo bierz inny

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2013-02-21 01:57:07

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3524
Tak też myślałem, jednak wolałem się upewnić, dzięki, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
skoro substancja aktywna taka sama,to bez różnicy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
Wyrzuć te 2 flakony też i kup 3 z innego labu bo cyklu nie zaczniesz / nie skończysz zależy w jakiej kolejności będziesz bił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maurycy666
Wczoraj jeden z flakoników upadł mi na ziemię i się stłukł.

fajtłapa

bez różnicy czy są z jednego labu czy nie grunt żeby w środku był test -prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
przez parenascie lat stazu rozbilem tylko 1 ampe propa ruskiego (rakiete) i fiolke enana z fenixa mysle ze to niezly wynik

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3524
kocialamka
Wyrzuć te 2 flakony też i kup 3 z innego labu bo cyklu nie zaczniesz / nie skończysz zależy w jakiej kolejności będziesz bił.


Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3524
No kur.. zdarza się :) Wyciągałem ręcznik z torby, prop gdzieś tam się zakręcił no i wypadł na ziemię i bum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
kocialamka
Wyrzuć te 2 flakony też i kup 3 z innego labu bo cyklu nie zaczniesz / nie skończysz zależy w jakiej kolejności będziesz bił.


mógł byś rozwinąć tą swoją myśl??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
Ziomek z którym ćwiczę twierdzi, że można tanio a dobrze, tzn. nie ma sensu przepłacać, kupił więc 3 flakony test prop medica leci już 3 tyg działanie znikome o ile nie jest to efekt placebo, że niby coś bije i działa. Tutaj akurat się potwierdziło, że lepiej trochę dołożyć i mieć pewniaka, chciał zapewnić sobie cykl po kosztach, to no mu się udało (:>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tamofixen a lipo

Następny temat

Test Prolo rozpiska cylku prośba o pomoc.

WHEY premium