SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Progesteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 26
Cześć, w sierpniu zszedłem z cyklu. Na badaniach wszystko w normie, poza progesteronem, który najniższy wynik jaki zauważyłem był 0,6 (norma 0,15-0,47), najwyższy ponad 2, i tak czasem spada, czasem rośnie, i tak z tym walczę od dłuższego czasu. W sobotę robiłem badania i wyszło 0,9. Pytanie czym to uregulować? Próbowałem zmiany diety, coś się obniżyło ale niewystarczająco, proviron też nic nie dał, tabletek typu ellaone bo o tym też słyszałem raczej bym wolał uniknąć. Jeżeli chodzi o sam przebyty cykl to pół roku długiego teścia e5d po 1cm. Generalnie wiem, że dużo ludzi nie patrzy na ten progesteron, jednak jest problem z żołnierzem, ma problemy żeby wstać i szybko opada. Słyszałem, że progesteron działa z prolaktyną, jak jedno idzie do góry to drugie w dół. Macie może pomysł w czym tkwi problem? Może jakieś dodatkowe badania o których nie wiem?

Dodatkowo też pozostało trochę syfów, tutaj trochę cynk pomaga, ale też nie do końca. Często było tak, że rano zaraz po przebudzeniu plecki praktycznie czyste, a pod wieczór już lipa. Dodatkowo po treningu się to jakby nasilało i po jakimś czasie po schodziło.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jest pare sztuczek jednak na mnie one nie działały wcale. Lek mi powiedział że można kombinować lekami dla kobiet ale efekt może być niewspółmierny, tzn może i się uda zbić prog ale będzie to miało wpływ i na całą reszte hormonów, więc zamiast być lepiej to będzie gorzej, i na papierze i ogólnie samopoczucie/życie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 26
Jakie to sztuczki?
Generalnie raczej nie ominie wizyta u endo, wiec pytanie jakie badania najlepiej zrobić? Prolka estradiol i pg starczy, czy coś jeszcze dorzucić? Robiłem tez w poniedziałek TSH w razie co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 26
I tez pytanie w sumie o problem z żołnierzem, bo słyszałem ze dużo osób ma wywalony PG na bombie i normalnie działają, wiec może to nie w tym tkwi problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ja mam 2x przeważnie nawet już nie badam prog. Co do badań może się przydać: https://www.sfd.pl/CYKL__badania_czyli_co_wyciagne_od_rodzinnego_a_za_co_zaplace_z_wlasnej_kieszeni-t1220359.html 

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

19 lat i cykl

Następny temat

HCG pytanko o ilosc

WHEY premium