SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy na FZN

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Tego nie trzeba pisac, wystarczy tam zajrzec, to co Ty fantomisto tam wyprawiasz razem z Anael wola o pomste do nieba. Agentura, jaszczury, neich ktos sie tym w koncu zajmie. Tutaj probujesz zachowac pozory normalnosci, ale wystarczy tam zajrzec co wy odp...lacie.

p.s. robert_se, pewnie zostales uznany za klona mnie przepraszam tam teraz kazdy sceptyk to klon Klejcuna

Uprzedzajac, bez riposty zwiazanej z moim avkiem, bo juz Cie za dobrze znam

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2010-06-01 17:18:03

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 76
robert_se SOG - bo z częścią spraw się zgadzam, też niektóre z tych elementów które wymieniłeś zauważyłem, i mi się nie podobają. Moja ocena sytuacji na fzn może nie jest aż tak sroga jak Twoja, i ja nienapisałbym osobiście takiego zażalenia, aczkolwiek zwaracasz uwage na pewien problem - otwiera to droge do przedyskutowania pewnych spraw.

Dyskusja powinna dotyczyć tego, czy ma to być forum o zjawiskach niewyjaśnionych, czy zdominowane przez polityke (żeby nie było - sam tam o polityce też zacząłem pisać, ale to ze względów że to sie zrobiła problematyka przewodnia tego forum ). Dyskusje napewno są w tej sprawie potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
j/w, to sie robi forum polityczne i jesli ktos ma tutaj podejrzewac kogos o tzw. agenture, to mam wrazenie ze tam sa dzialacze jedynej slusznej partii, oraz nacjonalisci (lagodne okreslenie), bo prawo tam jest lamane na kazdym kroku, gorzej niz na inso.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 76
Przyjrzyjmy się co z zarzutów roberta_se można potwierdzić:


Każdy kto się nie zgadza z nimi nazywane jest agentem, wysuwa się wobec niego dwuznaczne określenia.

To jest niestety racja, i nie da się temu zaprzeczyć. Sam w ciągu dwóch ostatnich tygodni zostałem nazwany agentem conajmniej dwa razy - raz nazwano mnie agentem jak wypowiedziałem się krytycznie w sprawie Radio Maryja. Drugi raz nazwano mnie "agentem rotschildów" jak wypowiedziałem się pozytywnie o homoseksualizmie. Pomijając już określenia jakie padły jak wypowiedziałem inne zdanie w kwestiach politycznych - agent Michnika, agent WSI itp... Każdy kto ma inne zdanie niż dominująca ideologia na forum musi być agentem.

Jako osoba, która niestety miała tą nieprzyjemność żyć w czasach PRL, czuje się oburzony, tym że w dzisiejszych czasach bogu ducha winny człowiek jest nazywany agentem i to na dodatek przez moderatora.

Ja na szczęście w przeciwieństwie do Ciebie robert_se nie pamiętam czasów PRLu, zbyt młody jestem, ale rozumiem co czujesz.

Przy okazji wszelkie tematy, które mogłyby godzić w ich światopogląd są przez nich 'rozmywane' spamem i dyskredytowane jako stanowisko żydowskie, masońskie, agenturalne etc.

TEmu też nie da się w żaden spsób zaprzeczyć. W jednym z moich ostatnich tematów w dziale polityka dwaj mderatorzy "rozmyli" temat spamem (podkreślam - moderatorzy i spam!). Można to zobaczyć tu: http://forumzn.katalogi.pl/Wolność_słowa_w_Polsce,_USA_i_krajach_arabskich-t13024.html

Dziwne zachowanie moderatorów można obserwować też m.in. tu:
http://forumzn.katalogi.pl/Radio_Maryja-t13031.html

moderator pisze m.in.:
Zawsze to lepiej niż wielbicielem wybiórczej i WSI24
Niech żyje Radio Maryja!!!!
Na pohybel sprzedajnym mediom obcej agentury!!!


Wielbicielem WSI i sprzedajczykiem obcej agentury jest każdy kto ma w temacie inne zdanie od moderatora.


Także jakiś problem istnieje, i nie można tego zbyć wyłącznie słowami To tyle w sprawie komentarza
Bo jeśli kilka osób niezależnie od siebie zwraca uwagę że na forum dzieje się coś nie tak, to jest to sygnał alarmowy że coś należy przemyśleć.

Być może coś trzeba zmienić w swoim postępowaniu, być bardziej obiektywnym i bezstronnym, a jak sie tego nie potrafi i chce sie na forum forsować za wszelką cene swoją ideologie to być może należy zrezygnować z funkcji moderatora, i przyjąć status zwykłego użytkownika - i wtedy wprowadzać swoją ideologie.

Jednocześnie szanuje fantomiste za jego wcześniejszą prace na forum - bo kiedyś tak nie było, forum było zarządzane ok.


Jeśli Cię robert_se spotkały jakieś przykrości na Naszym forum tylko ze względu na to że prezentowałeś odmienne poglądy od dominujących, to przyjmij przeprosiny w moim imieniu. Pisze "naszym forum", bowiem jako wieloletni użytkownik tego forum jestem w jakiś sposób z nim związany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Bo fantomista to dobry chlop, tylko czasami ma ataki psychozy i sam za bardzo nie wie co pisze. Raz jest zrownowazonym m,oderatorem, a czasami gorszy od tych, ktorym dal bana. Ja jestem sklonny do znalezienia dobrego lekarza i to wcale nie zlosliwosc z mojej strony, tylko chec pomocy. Oczywiscie jak od kazdego chorego w takiej sytuacji jestem przygotowany teraz na akt agresji w moja strone, ale to normalne zachowanie.

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2010-06-02 00:22:55

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 113
Odpowiem raz a krótko:

robert_se
Powtarzam, takiego użytkownika na FZN nie ma. Nie dyskutuje się z anonimami, chyba, że liczysz na zdolności paranormalne moderatprów FZN.

Klejcun
Posiadasz permbana na FZN oraz kilkanaście (conajmniej) kont., również zablokowanych. Z trollem pełnym żalu o bana opowiadającym po wszystkich forach, że to ja jestem agentem nie będę dyskutował.

Grundman
Twoje żale o dyskusje polityczne na FZN są conajmniej śmieszne.
W ciagu ostatniego tylko tygodnia założyłeś takie o to tematy polityczne ( na total 24 wszystkich nowych tematów):
http://forumzn.katalogi.pl/PIS_a_zdrada_własnych_ideałów-t13022.html
http://forumzn.katalogi.pl/Wolność_słowa_w_Polsce,_USA_i_krajach_arabskich-t13024.html
http://forumzn.katalogi.pl/Konflikt:_monarchia_szwedzka_vs._Kościół_w_szwecji-t13029.html
http://forumzn.katalogi.pl/Obrzezanie_a_polityka_purytan_-t13032.html
http://forumzn.katalogi.pl/PRLowska_przeszłość_a_PIS-t13035.html

Wykazujac tym samym nawiększą aktywność na forum w zakładaniu nowych jednoznacznych tematów politycznych. Nie wspominając już o dużym wkładzie w inne istniejace tematy. Z samej tematyki wynika jednoznaczność tych tematów atakujacych konkretną formacje polityczną. Jednocześnie pouczajacym wszystkich co i jak mają myśleć. Czy frustracja wynikła z faktu iż wielu użytkowników nie podzieliło Twoje entuzjamu w atakach spowodowała te posty powyżej? Mam niestety takie odczucie.

Wklejanie wyrwanych cytatów bez emotek i kontekstu uważam za manipulację. Zawsze można wejść w temat i sobie poczytać, chyba, ze autorzy paszkiwli liczą na czyjeś lenistwo.

Osobiście uważam tą całą checę za DZIECINADĘ i nie zamierzam dalej tu dyskutować z oszczerstwami.
Bez odbioru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 220
No i wszystko się wyjaśniło Cała wina została zwalona na Grundmana i klejcuna. Jak zwykle fantomas jest niewinny, tak jak reszta modów z forumzn. Oskarżanie kogoś o bycie agentem jest całkowicie normalne. Wniosek jest taki że na forum panuje zdrowa atmosfera a modzi są obiektywni.
Żałosne. Oszczędź sobie wstydu i odejdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
czyli też tam niezłe jazdy macie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Wiedzialem ze ripostą na moje zarzuty, bedzie moj permban, ktorego dostalem od goscia bedacego kilka miesiecy na forum i ktory dostal moda nagle, niewiadomo skad, oczywiscie napewno bez porozumienia z "wielka rada forum o migajacych avatarkach". Ale mniejsza z tym. Ja takie zdanie mialem juz zanim dostalem bana, wiec mi tu nie pitol, ze teraz mam jakies zale. Wtedy po prostu siedzialem cicho, bo nie widzialem wiekszego sensu tego roztrzasac. Kazdy moze sobie wejsc i poczytac co tam sie dzieje i sam ocenic. Smieszne jest to, jak tutaj probujesz sie zupelnie inaczej zachowywac niz tam. A dziecinada to sa twoje glosy co ci wszystko podpowiadaja, agenci, jaszczury i inne urojenia. A permbana nie dostalem za multikonta, tylko za przepychanke z Pola2. Wszystkich "anty" ladnie tam wyeliminowaliscie, zeby miec prywatny folwark. Dla przykladu, sa tam osoby, ktore powinny juz dawno dostac permbana i dalej sobie tam poczynaja, wprost wyzywaja innych uzytkownikow od najgorszych, no ale oni sa sprzymierzencami, bo jada po Zydach i wierza w jaszczury.

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2010-06-03 20:37:07

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1463
TEmu też nie da się w żaden spsób zaprzeczyć. W jednym z moich ostatnich tematów w dziale polityka dwaj mderatorzy "rozmyli" temat spamem (podkreślam - moderatorzy i spam!). Można to zobaczyć tu:
ja nie mysle ze to byl spam
tylko pokazali prawde w zabawny sposob

grundman ty sie nie dziw ze nazywaja ciebie agentem bo wyznajesz poglady wlasnie takie ktore chca oglupic i oslabic narod Polski :
WPROWADZMY GEJOW NA ULICE KTORZY BEDA SIE CALOWALI PRZY WSZYSTKICH !!!

a wogole dlaczego moderator musi byc bezstronny?
powinien wyznawac swoje poglady i co mysli na dana sprawe wporst

Zmieniony przez - Mewa21 w dniu 2010-06-03 22:51:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWY DZIAŁ -POBIJE REKORDY

Następny temat

Forum się nie włącza w Operze

WHEY premium