SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy na FZN

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Takich rzeczy raczej nie doczekasz, łatwiej sobie napisać skrypt który wywali posty danego usera automatycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Czy mógłby ktoś zrobić opcję "kasuj wszystkie posty danego usera"

czekam na taką opcję jakies 1,5roku


"i było by fajnie gdyby były one w całości wywalane, zamiast ramki z napisem o usunięciu"

a o tym była mowa conajmniej od roku ;) (nie całkowicie, ale minimalizacja do waskiego paseczka, ktory nie zajmuje mijesca na stronie)


takze niestety nie spodziewałbym sie w tym przypadku cudów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 101
Przydało by się też żeby każdy moderator mógł banować IP, bo jak nie ma Baksu i P_E to mogę sobie banować aż się kolesiowi znudzi.

Ale widzę że o nowych skryptach to mogę sobie tylko pomarzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
xami:
"Banan
Czy nie można by wprowadzić aktywacji ręcznej nowych kont? Nie możemy sobie poradzić na fzn z jednym userem. Odświeża stare wątki, zakłada identyczne topici, robi totalny syf na forum.
Jego IP zablokowaliśmy ale wchodzi przez proxy, proxy blokujemy ale to zabawa bez końca
Albo inne rozwiązanie ograniczenie w zakładaniu tematów i pisaniu postów dla nowych userów.
Pogadasz z informatykiem?"



(napisałem do informatyka)

Informatyk 12:36:33
ja jestem na urlopie

(opisałem co i jak)

Informatyk 12:38:01
ciekaw jestem kto to bedzie robił
Informatyk 12:38:39
dobra ja i tak do poniedziałku o tym myśleć nie będe




Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-12-22 14:10:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 113
I wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
ale reczna aktywacja kont i tak na 99,9% nie przejdzie, nie zgodzi się na to bull/mateo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 101
Gdyby sami musieli usuwać ten spam to już dawno były by takie opcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Proponowałbym zbierać dowody przeciwko temu gościowi (IP, godziny wysyłania postów, screenshoty) i po prostu wysłać na abuse do jego ISP. Gość na bank łamie w ten sposób regulamin dostawcy netu, więc jeśli będzie chciało im się to rozpatrzyć (różnie to bywa), prawdopodobnie dostanie jakieś upomnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4647
Pewnie nie, ale to mała sieć osiedlowa, są konkretne nazwiska adminów. Planuje do nich przedzwonić jak problem nie ustąpi...

Znaleziono psa - wyżeł, szara sierść. Smakował jak kurczak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 101
Gościu nadal działa, właśnie też dostałem od niego 200 maili Spróbuję też napisać w tej sprawie do http://www.spamcop.net/ 

Nasze krajowe http://www.polspam.com/ jest w przebudowie, podobno od 2003 i podobno nie działa a Abuse jest jakieś pokręcone.

PS ciekawe czy można żądać od gościa zadośćuczynienia
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,68367,3590601.html
jakby tak z 50tys musiał wpłacić było by miło

Zmieniony przez - fallout152 w dniu 2009-12-26 13:26:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWY DZIAŁ -POBIJE REKORDY

Następny temat

Forum się nie włącza w Operze

WHEY premium