SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba do Vlad IV

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14244
Gdybym zdecydował sie wziąśc One+ to czy potrzebne są jakies oslonki? W ostatnim tygodniu zapodałbym tt+zma
Pozdrawiam

seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
No ja bym bral Saw palmetto przez caly cykl.

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
j/w saw palmetto NOW a na koniec tt i zma i bedzie dobrze w takim cyklu...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14244
w jakich dawkach saw pametto?
a jesli chodzi o 1-t i 4-ad to jakiej firmy? jesli mozecie to jakąś rozpiskę
dzieki pozdrawiam

seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14244
jeszcze Wam potruję mam takie laickie pytania
jesli juz zrobie sobie cykl prohormonalny to czy póxniej bedzie na mnie jeszcze działala kreatyna? nie jestem do konca przekonany czy chce juz brac sie za doping mam 40cm w łapie moim marzeniem jest 44-45cm i niewiem czy pociagnie do tego na zwyklych suplementach jakie jest wasze zdanie na ten temat?
dzieki za wszystkie odp pozdrawiam

seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Oczywiście, że kreatyna będzie działać...a co ma kreatyna do prohormonów???
Co do połączenia 1-T i 4-AD to obecnie najlepszy 1-T ma Molecular, ewentualnie Nutrex.... 4-AD to już dowolnie, choć można też z Molecularu, tanie 4-AD jest z AST, może być Ergopharm, cykl może być taki:
1-2/100mg 1-T 600mg4-AD
3-4/125mg 1-T 900mg4-AD
5-6/125mg 1-T 600mg4-AD
To przykładowy rozkład, można inaczej i można przez 4 tygodnie....
członek-mafia.suple.hardcor.pl


Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2003-06-23 06:35:21

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14244
dzieki poleciał sog! czy 4-ad z ast to 4 diol 250? czego moge spodziewać sie po takim cyklu? i jakie osłonki?
pozdrawiam

seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14244
jeszcze jedno pytanie:) a gdybym wział samo 4-ad? jest sens? bo taka mieszanka troche kosztuje:) jeśli można to w jakich dawkach

pozdrawiam

seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14244
odpowiecie jeszcze??

pozdrawiam

seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
jezu my tu nie siedimy 24h na dobę...samo 4-AD można brać.... lepiej oczywiście w połączeniu i tak 4-diol AST to 4-AD....osłonki...przy cyklu z samym 4-AD w sumie to małe prawdopodobieństwo jakichkolwiek skutków ubocznych, ale ja osłonki dodaję zawsze...oczywiście Saw Palmetto i np. M Biotestu...albo AromaZap Syntraxa....

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o opinie

Następny temat

pomocy

WHEY premium