SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poziom testa na cyklu - wyniki badań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2868
Witam.
Od 6 tyg jestem na cyklu enan 250mg e4d. Wczoraj dałem krew do zbadania na ilość testa całk., bo zaniepokoiło mnie kilka objawów: mały przyrost siły (prawie zerowy), samopoczucie i pewność siebie wzrosły, ale nieznacznie. Libido wysokie praktycznie od pierwszego strzału, przyrost masy/retencji +6kg i adekwatny wzrost obwodów.
A teraz wyniki: test całk. 21,85 (norma 2,41-8,27). Przed cyklem wyszło mi 4,92. Czy to co mam, czyli 2,5x ponad górną normę i 4,5x ponad mój normalny poziom to nie za mało na cyklu? Ile razy powinno przekroczyć górną normę, żeby wiedzieć, że towar jest ok. A propos, wbijam Euro Pharmacies (teraz zmienię na Vermodje), jest tr mój drugi cykl. Pierwszy skończony pół roku temu na propie przez 17 tyg. Jakby co, to ankietę już wklejałem przy poprzednich postach. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ile dni po iniekcji było badanie ?
uzupełnij wiek w profilu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2868
Strzał w sobotę wieczór a pobranie we wtorek rano. Jak mogę edytować profil? Wiek 37 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
badanie robimy zawsze w dzień kolejny po iniekcji
tutaj już poziom spadał
wyniki średnio dzień po iniekcji oscylują ok 3500-4200 ale to nie można odbierać jako normy dla wszystkich
ogólnie nie jest źle , na pewno nie bijesz samego oleju

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2868
Dzięki za odpowiedź. Wiem, że nie sam olej, bo jednak jakieś rezultaty są, ale czy przez tyle czasu nie powinna nastąpić kumulacja i wynik nie powinien być wyższy. Najbardziej martwi mnie brak postępów w sile, zwłaszcza że na propie siła szła mi jak burza z dnia na dzień. Nie napisałem, że razem z enanem idzie też 400j hcg (e4d), a to też wpływa na teścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
a jak wygląda sprawa odżywiania ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2868
3500 kcal, czyli ok. 300-500 na plusie. Białko 2,5g/kg zwierzęce i roślinne łącznie. Ogólnie to michę zawsze trzymam. Nie chciałem od razu przywalić 4tys. kcal, bo nawet na towarze by mnie zalało (choć jestem ekto), ale podbijam stopniowo i obserwuję. Trening też ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ozeszty
Dzięki za odpowiedź. Wiem, że nie sam olej, bo jednak jakieś rezultaty są, ale czy przez tyle czasu nie powinna nastąpić kumulacja i wynik nie powinien być wyższy. Najbardziej martwi mnie brak postępów w sile, zwłaszcza że na propie siła szła mi jak burza z dnia na dzień. Nie napisałem, że razem z enanem idzie też 400j hcg (e4d), a to też wpływa na teścia.
jezeli robi sie badanie po tylu dniach to dziwne pytanie czy nie powinien byc wyzszy skoro wiadomo ze z kaxdym dniem spada...dlatego zawsze robie strzal wieczorem a badanie nastepnefo dnia rano zeby miec miarodajny wynik...
Mysle ze Twoj wynik jest ok i zakladam ze dzien po moglbys miec kolo 30 a bijac co 4dni to dobry wynik...ja teraz mam taki wynik czyli 30 bijac e5d,ale na innej firmie mialem przy 250mg e3d 24 wiec slabizna ale tez na jesscze innej przy biciu e3d wynik 68...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2868
kamil, dzięki za odpowiedź. Właśnie skończyłem czytać Twój temat (podobny). Piszesz wynik 30 na następny dzień, a jak widzę, to przewijają się wyniki 1500-2500. Czy to wg tej samej czy innej normy? No i martwi mnie brak przyrostu siły i słaba regeneracja (jak przed cyklem), czyli coś jest nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Napisalem na prv pytanie co to za temat ;) co do wynikow to w niektorych labach jest np 1500 a w innych ten sam wynik to 15...pozatym piszesz ze jestes 6tyg na cyklu i masz 6kg wiecej co jest dobrym wynikiem oczywiscie jesli o kg bo wiadomo ze ciezko okreslic bez zdjec czy to dobra masa czy dobre zalanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2868
Odpisałem. 6 kg wpadło i nie jest to sadło, bo jak mierzyłem fałdomierzem, to nawet minimalnie poleciało w dół. Pewnie 3/4 to retencja, ale rzeczywiście jeśli chodzi o przyrosty, to nie jest źle. Gorzej z siłą i regeneracją. Dzięki chłopaki za odpowiedzi, więcej się tu chyba nie wymodzi. Zmienię lab i może w końcu poczuję good feeling. A jak nie to trudno, widocznie ten typ tak ma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZUKAM OSOBY KTORA POPROWADZI MNIE W SAA

Następny temat

Redukcja Prop+Tren A+CLEN

WHEY premium