SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porozmawiajmy o peptydach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15938
GHRH1-44, znany również jako hormon uwalniający hormon wzrostu (inne synonimy GRF i GHRF) jest peptydem, który jest produkowany w podwzgórzu i wydzielana na celu stymulowanie wydzielanie hormonu wzrostu (GH). Składa się z 44 aminokwasów sekwencji długo i jest uwalniana w sposób podobny do pulsacyjne pulsacyjne uwalnianie hGH. Aktywną część tego peptydu można znaleźć w 29-aminokwasów peptydu długości i jest odpowiednio nazwany GHRH1-29. Pomimo skuteczności GHRH stymulowanie uwalniania hormonu wzrostu jest wiele problemów związanych z użyciem in vivo. Najbardziej dobitnym problem jest półtrwania peptydu, który okazał się ~ 7 minut przy użyciu zaawansowanych technologii HPLC, które okazały się być bardzo dokładne. Powodem tego stosunkowo krótki okres półtrwania jest wynikiem enzym zwany dipeptidylaminopeptidase IV (DPP-IV), który ma duże powinowactwo do aminokwasów i Ala i Pro w przypadku GHRH to rozszczepia 1 i 2 miejsca, które składają się Tyr-Ala, tworząc GHRH3-29, nieaktywnych postaci peptydów.
To doprowadza nas do wprowadzenia znacznie bardziej stabilne formy GHRH nazwie CJC-1295. CJC-1295 jest tetrasubstituted analogiczny peptyd GHRH z D-Ala, Gln, Ala i zastępstw Leu w pozycji 2, 8, 15 i 27 odpowiednio. Tych zamian stworzenie znacznie bardziej stabilny peptydu z podstawienie w pozycji 2 do uniknięcia rozkładu DPP-IV, pozycja 8 do zmniejszenia asparaginy strukturalnych lub amid hydrolizy kwas asparaginowy, pozycja 15 do zwiększenia aktywności biologicznej, a pozycji 27 w celu zapobieżenia utleniania metioniny. Tych zamian są kluczem do zwiększenia ogólnej życia połowa CJC-1295, ale nie leży jeszcze większy powód, dlaczego okres półtrwania został przedłużony z ~ 7 minut więcej niż 7 dni! Bioconjugation jest stosunkowo nowych technologii, które odbywają się reaktywne grupy i przywiązuje go do peptydu, który z kolei reaguje z nukleofilowego (zazwyczaj częściowo negatywny cząsteczkę) podmiot znajduje się w krew, tworząc bardziej stabilne obligacji. Dzięki połączeniu tetrasubstituted analogicznym GHRH z maleimodoproprionic kwasu za pomocą linkera Lys, tworzenia peptydu GHRH o wysokim powinowactwie do albumin. Po CJC-1295 cząsteczka przywiązuje się do albumin, to biorąc pod uwagę długi okres półtrwania, dzięki biodostępność do albumin zapobieganie degradacji enzymatycznej i wydalanie nerki. W rzeczywistości, bioconjugation jest tak skuteczny, że nie mniej niż 1% CJC-1295 na stronie nieprzereagowanego in vivo i ponad 90% ustabilizowało się po podaniu podskórnym. Oznacza to, że pojawi się więcej tego, co za pracę dla Ciebie. Nie było degradacji DPP-IV obserwowano w CJC-1295 w żadnym z rozmaitych eksperymentów.Melanotan i melanotan II są zarówno analogi hormonów peptydowych hormon stymulujący alfa-melanocytów (α-MSH).


Hexarelin jest sześciu aminokwasów peptyd kwasu. Badania wykazały, że hexarelin jest rzeczywiście bardziej skuteczne i trwałe niż hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH). Wiadomo też, że GHRP-6 ma działanie synergistyczne z GHRH, co powoduje znacznie większe niż zwolnienie z tych substancji w monoterapii. Poprzez połączenie GHRP-6 z Hexarelin, silniejsze GH zwolnienie połączenie peptydu jest tworzony niż kiedykolwiek słyszał. Potencjału przydatności klinicznej tych GH zwolnienie hexapeptides jest wzmocnione przez obserwacje, że długotrwałe podawanie powoduje zwiększenie obiegu stężenia IGF-1. Długotrwałego leczenia z GHRP-6 podobnie wykazano podwyższenie stężenia IGF-1 oraz IGF-binding protein-3 koncentracji, zmiany składu ciała i promować wzrost liniowy.

Pegylowanym Mechano czynnika wzrostu jest nowe i innowacyjne formy MGF MGF naturalne, że przewyższa wiele razy. PEG oznacza glikol polietylenowy, unikalny polimerowej, niejonowych i rozpuszczalny w wodzie. Kowalencyjnie łączenia przez PEG do łańcucha peptydu można rozszerzyć zasięg fizycznej ogólnej cząsteczka, która tworzy "tarczy" na całym peptydu i zapobiega proteazy i przeciwciał z rozerwanie go i czynią je nieaktywne. PEGylation również różnej długości (wagi) i za pomocą łańcucha, który jest zbyt duży, może blokować wiązanie peptydowe z jego receptorem. To, oraz fakt, że MGF jest mniejszy peptydów, dlatego zdecydowaliśmy się na wykorzystanie mniejszych łańcuchu PEG i od MGF d-arg jest nierozpuszczalny w wodzie dodanie łańcucha PEG jest pozytywną cechą tego peptydu.

Komentarz zaznaczony na zielono jest dalsze wyjaśnienie wypowiedzi z artykułu i kluczowe punkty z artykułu jest w kolorze czerwonym .......

FASEB Journal wyrazić 10.1096/fj.05-3786fje artykułu. Opublikowano online 6 września 2005

Silne działanie neuroprotekcyjne autonomicznego peptydu Cterminal IGF-1 WE (MGF) w niedokrwieniu mózgu
Joanna Dłużniewska, * Anna Sarnowska, Małgorzata Beręsewicz, * Ian Johnson, Surjit KS Srai, § Ramesh Bala, § Geoffrey Goldspink, / / C. Dariusz Górecki, S i Barbara Zabłocka *

syntezy peptydów

Z 24 aminokwasów peptyd amid kwasu (NH2-YQPPSTNKNTKSQ (d) R (d) RKGSTFEEHK-NH2 odpowiadające krótszy konsensusu ssaków sekwencji peptydu C-terminal MGF zsyntetyzowano za pomocą strategii ochrony Fmoc. D-forma argininy zastosowano do syntezy, a nie występujących w naturze L-formy. końca N została zmodyfikowana przez pochodne PEG (O'O-bis (2-aminopropylowe) glikol polietylenowy 1900) (Jeffamine) za pomocą kwasu bursztynowego mostu ...... ...........

Komentarze: Goldspink jest naukowiec odkrył, że faktycznie MGF oraz w celach określonych w tym badaniu używa MGF ale zamiast sekwencji ludzkiego, który zawiera 3 arginines, to należy wybrać krótszy konsensusu ssaków sekwencji zawierający 2 arginines. Usunęli argininy na 23. pozycji. Ludzkiej postaci MGF jedna trzecia argininy na 23. pozycji. Są one również przy użyciu formularza D-argininy zachować je od rozerwanie i czyni go bardziej stabilnym.

Na podstawie tych analiz i biorąc pod uwagę wysoki stopień homologii, mamy wygenerowany ciąg poparciem dla ssaków 24aa C-terminal peptydów z IGF-1 splice IGF-1Eb/Ec wariantu lub MGF (rys. 1B). Sekwencja ta zgoda została wykorzystana do przygotowania syntetycznych, 24 aminokwasów peptyd MGF długi C-terminal. Opiera się na ludzkiej sekwencji peptydu ten zawierał dwa a nie trzy arginines (rys. 1B). W celu zwiększenia stabilności peptyd MGF, który okazał się szybko rozkładowi w surowicy krwi lub tkanek płynów (Yang i Goldspink, niepublikowane), D-forma argininy został wykorzystany do syntezy, a nie występujących w naturze Lform. Ponadto końca N peptydu było pegylowany ...................

Uwagi: Jak widać tutaj, że zwykły dowód MGF jest stabilna i nie należy do stabilizacji ..... pegylowanym z ust Goldspink siebie.

Takie małe i biologicznie aktywne cząsteczki jest dobrym kandydatem do rozwoju w zastosowanej metody leczenia. Rzeczywiście, mamy tutaj pokazane, C-końcowy peptyd MGF mogą być zmienione na bardziej stabilny i cząsteczki potencjalnie kierowane przez określonych zmian chemicznych. W przeciwieństwie do pełnej długości rekombinowanego IGF-1, choć neuroprotekcyjne in vitro, uznano nieskuteczne, gdy wydana przez intracarotid wstrzyknięcia. Należy jeszcze wyjaśnić, czy różnica była ze względu na różne aktywności biologicznej lub wynikiem zwiększonej stabilności zmodyfikowane cząsteczki MGF C-terminal. Różnica w przenikalności przez krew-mózg (BBB) barierą może być również czynnikiem, ale należy podkreślić, że pegylowany C-terminal MGF i rekombinowanego IGF-1 mają podobne wielkości molekularnej.

Pokażemy, o skuteczności zmodyfikowano peptydu C-terminal MGF podawanej w pojedynczym bolusie wewnątrz arterially. Sugeruje to, że ustabilizowała się, pegylowany cząsteczka peptydu był w stanie przejechać przez BBB i wnikania do neuronów ..

Uwagi: Jak widać wyraźnie, że w kolorze czerwonym PEGylation się peptyd MGF bardziej stabilne i kierowane na rozwój zastosowanej metody leczenia dla przemysłu farmaceutycznego na świecie.

Fragment HGH jest zmodyfikowanej formie (rys. 1) aminokwasów 176-191 w regionie C-terminal hormonu wzrostu.

Badaczy na Monash University odkrył, że tłuszcz wpływ ograniczenia GH wydaje się być w rękach niewielkiej region w pobliżu jednego końca cząsteczki GH. Tego regionu, który składa się z aminokwasów 176-191, wynosi mniej niż 10% całkowitej wielkości cząsteczki hormonu wzrostu i wydaje się nie mieć wpływu na wzrost lub insulinooporności. To działa, naśladując naturalny sposób hGH reguluje metabolizm tłuszczów, ale bez negatywnego wpływu na poziom cukru we krwi lub wzrostu, które jest postrzegane z niemodyfikowanych hGH. Jak niezmodyfikowanej GH, fragment stymuluje lipolizę 176-191 HGH i hamuje lipogenezę zarówno w laboratorium badawcze i u zwierząt i ludzi. Fragment HGH nie wydaje się mieć wpływ na apetyt.

W badaniach laboratoryjnych na komórkach tłuszczowych z gryzonie, świnie, psy i ludzi, fragment HGH wydany specjalnie tłuszczu z komórek tłuszczowych otyłość, ale nie z chudych, ograniczenie nowych akumulacji tłuszczu we wszystkich komórkach tłuszczowych, zwiększenie spalania tłuszczu. U gryzoni (szczury i myszy), fragment HGH ograniczonej tkanki tłuszczowej u otyłych zwierząt, ale zwiększenie spalania tłuszczu bez zmiany spożycia żywności lub indukowania wzrostu (jak nie zwiększać stężenie IGF) lub inny niepożądany efekt hGH.

[D-Lys ³] GHRP-6 jest greliny i antagonisty GHRP-6 (anti-greliny). Antagonistą jest odporne lub przeciwstawne struktury w związku i ma tendencję do neutralizacji lub utrudniać pewne działanie lub skutek. W tym przypadku, [D-Lys ³] GHRP-6 jest rzeczywiście selektywnym antagonistą receptora greliny pokrewnych, tj. receptora GH-wydzielanie (GSR).


Mozé komus sie przyda Taka Krótka opisowośc.Dla Mnie za mało.Jesli ktos zechciałby sie podzielić Swoją Wiedza byłoby ciekawiej.

Dzieki.


edit: Znalazlem cos Jeszcze o ghrp-2


Produktów, które istnieją na rynku, które produkują takie same wyniki są z wtryskiem. Ten nowy produkt, HGH Strips, jest stosowana doustnie przez pasy, które są umieszczone z tyłu toungue. HGH Strips jest naukowo opracowane z GHRP-2 (hormon wzrostu Releasing Peptide-2), L-lizyna, L-Argenin i L-walina, które aminokwasy są specyfiki na zwiększenie naturalnej produkcji GH (hormon wzrostu) przez przedni płat przysadki głęboko wewnątrz mózgu, zwany także somatostatyny, wpływa na wzrost komórek, kości, mięśni i organów w całym organizmie. HGH Strips pozwala na zwiększenie poziomu IGF-1 (insulina jak czynnik wzrostu-1 jest metabolitem ludzkiego hormonu wzrostu) wzrost; naturalnych anabolicznych cząsteczki czynnika wzrostu. Badania wykazały, że IGF-1 wzrosła beztłuszczowej masy ciała, o zmniejszonej zawartości tłuszczu, zbudowane kości i mięśni, może nawet regeneracji tkanek nerwowych i zwiększają odporność.

Hormon wzrostu Releasing Peptide - 2 (GHRP2)

Jest to syntetyczny peptyd kwasu amino sześć, które zdecydowanie silne właściwości.

GHRPs są małe rodziny peptydy działające na przysadkę i podwzgórze do uwolnienia hormonu wzrostu (GH) poprzez aktywację specyficznych, G receptorów sprzężonych z białkiem.

Zostały odkryte 20 lat temu jako metenkephalin syntetycznych pochodnych oligopeptydy (tkanka syntetyczne pochodne aminokwasów). Nie ma to strukturalnej homologii z hormonem uwalniającym hormon wzrostu (GHRH), w badaniach klinicznych GHRP-2 wykazano działanie na przysadkę do uwalniania człowieka hormon wzrostu (HGH). Podobne wyniki były skuteczne, gdy GHRP-2 podawano podjęzykowo. Badania kliniczne wykazały, najpotężniejszą GHRP jest hexapeptide GHRP-2.

Wzrostu hormonem uwalniającym Peptide 2 (GHRP2) w znacznym stopniu pobudza przysadkę mózgową na zwiększenie naturalnej produkcji endogennej własnego ciała ludzkiego hormonu wzrostu (HGH). Terapia ta polega na codziennym podaniu okresowych sub językach. Hormonu wzrostu peptydu puszczania 2, GHRP2 pokazuje na swój własny, aby zdecydowanie zwiększyć IGF-1 poziom, a nawet większe wyniki miały miejsce w przypadku korzystania z wzrostu hormonem uwalniającym hormon (GHRH), do którego również pobudza przysadkę mózgową do produkcji wzrosły naturalne wydzielanie ludzkiego wzrostu hormonu. To również zwiększa również funkcję podwzgórza.

Wyniki badań klinicznych opublikowane w "Journal of Endocrinology and Metabolism w 1997 r. na GHRP2 - wykazały, że pod nadzorem medycznym, określone i stosowane leczenie podwyższony poziom hormonu wzrostu u dzieci i dorosłych, którzy niedoborem hormonu wzrostu.

Wzrost organizmu hormonu wzrostu poprzez zwiększenie poziomu IGF-1 produkowany przez przysadkę mózgową w odpowiedzi na GHRP2 terapii - ma działanie anaboliczne na tkanki ciała i innych świadczeń określonych poniżej.

Najczęściej zadawane pytania

P: Dlaczego GHRP2 używać zamiast hormonu wzrostu?

A: Może być stosowany samodzielnie lub jako uzupełnienie terapii HGH. Obie metody przyniosą jednoznacznych rezultatów. Synergię z pomocą GHRP2 iniekcji hormonu wzrostu jest to, że pozwala swoim własnym naturalnej produkcji i odbudować pozostać wraz z wykorzystaniem iniekcji hormonu wzrostu. GHRP2 działa w dużym stopniu od jego własnych, jak również.

P: Słyszałem o użyciu hormonu wzrostu ustnie i nie bardzo wierzyła w ten sposób jego stosowania. Można wyjaśnić na ten temat?

: Hormon wzrostu posiada krótki okres półtrwania i jest pozbawione skuteczności, gdy stosowane doustnie, połykać i przeszła do żołądka, przewodu pokarmowego. Musi on przejść przez wątrobę, gdy stosowane doustnie. Dlatego HGH jest skutecznie zarządzana przez wstrzyknięć podskórnych. Odwrotnie, GHRP2 czyli błony śluzowej jamy ustnej medycyna dostawy: podjęzykowe / nosa jak wykazano w badaniach klinicznych, jest skuteczną metodą alternatywną systemowych leków lub stanie uzupełnić, który oferuje nie tylko imponujące wyniki - ale kilka zalet w stosunku do obu metod wstrzykiwania i dojelitowego.

Błony śluzowej jamy ustnej, ponieważ jest wysoce unaczynioną, medi-suppliments, które są wchłaniane przez błony śluzowej jamy ustnej bezpośrednio wchodzi do krążenia, z pominięciem przewodu pokarmowego i metabolizmu przechodzi pierwszy w wątrobie. W przypadku niektórych leków i suplementów, powoduje to szybki początek działania poprzez bardziej komfortowe i wygodne trasy stanie niż dożylnie. Nie wszystkie leki, jednak może być podawany przez błony śluzowej jamy ustnej ze względu na właściwości błony śluzowej jamy ustnej i fizykochemicznych właściwości dodatku.

GHRP2 mogą być dostarczane podjęzykowe i jest preferowaną metodą stosowania - w recenzowanych badaniach klinicznych z Wydziału Pediatrii na Uniwersytecie w Arkansas for Medical Sciences, opublikowane w "Journal of Endocrinology and Metabolism w 1995 r." Wszystkie 15 dzieci miały istotny odpowiedź GH do 15 pg / kg mc. nosa / dostawy błony śluzowej był dobrze tolerowany. "

Słuchaj
Zapis fonetycznySłownik - Wyświetl szczegółowy wpis w słowniku.
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7038
pt141-wiem ze ten peptyd pomaga niskie libido
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol tabsy a clenbuterol???

sosy