SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pocenie się w nocy - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Porób podstawowe badania krwi.
Powtórz tarczycę.
Ekg + pomiar ciśnienia.

Przy niektórych chorobach nowotworowych objawem jest nadmierne pocenie.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 530
Ćiśnienie tsh ekg poziom cukru również, wszystko wyszło wyśmienicie, więc dlaczeo tak się dzieje???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Co jesz przed snem?
Stosujesz w diecie jakieś przyprawy?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 530
Mam dietę ułożona na masę. Przed snem spożywam białko prolongatum 30g i 250ml mleka 0,5%tł. Oraz magnez 500mg i kapsułkę witamin vitaplex olimpu.
Przyprawy stosuję do obiadu takie jak: marynata pikantna do mięa i zioła prowansalckie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
moze byc ewentualnie od nerek , albo zbytnia kwasowosc jezeli dieta mocno białkowa , moze sproboj zasiegnac rady u dietetyka ;]
1

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 530
Dopowiem się jeszcze, że wcześniej nie miałem diety i to samo miałem. ogólnie te powikłania to od października mam:(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
jakies ryzykowne ruchanko moze mieles przed pazdziernikiem? wiem jak to brzmi ale

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 325 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 806
Czy masz powiększone węzły chłonne?

Najlepszym trenerem jest ból, ale ma mało uczniów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
posluchaj mam taka sama sytucje jak ty ze sie poce w nocy ale to tak z esie leje az ze mnie wszystko mokre a klaty to mi ciurkiem cieknie, i mam do ciebie takie pytanko czy moze popalasz jointy??? ja u siebie zauwazylem ze jak przestalem jarac to od dwoch dni mam takie objawy jak ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Odstaw używki i wykonaj badania j/w podane.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto po rekonstrukcji ACL z wiezadla rzepki?

Następny temat

kręgosłup - kurvaaaaaaaaaaaaaaaa

WHEY premium