SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Papierosy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Fakt ;D. No dziękówka za wsparcie. Dziś jadę bez szluga i jest miło :). Nie czuję pragnienia ,a już żyję 6-7 H i 0 :). Chyba rzucę z dnia na dzień :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
tego życzę, choć żebyś powiedział że rzucić to co najmniej pół roku musisz nie palić. Pomocne bywają leki w rzucaniu palenia - lekarz rodzinny może przepisać, są bezpieczne i wielu nawet moim znajomym bardzo pomogły na początku zwłaszcza. W reszcie całkowicie podpisuję się pod tym co napisał FanC - sportowiec palący to nigdy nie jest sportowiec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Hehe thx ;D. Póki co 2? albo 3 dzień bez szluga i nie tęsknie za nim ;p. Także jest dobrze . 6 miesięcy-? Hmm :D . Wolę całe życie . 'Rzuciłem' i już widzę '+' , 20-30 zł więcej w portfelu , bd na diety, suple itp. Zdrowie na + :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
Jeśli chcesz rzucić palenie, to zamiast rzucać od razu (co wiąże się z "rozstrojeniem" organizmu) polecam zamienić szlugi na tabakę tytoniową. Również zawiera nikotynę, ale wciąga się ją przez nos. brak dymu = o wiele mniejsze konsekwencje zdrowotne. Dodatkowo jest jednym z najlepszych leków na przeziębienie.
Jak przejdziesz na tabakę to możesz sobie spokojnie redukować ją do 0, bez spieszenia się.

info: http://pl.wikipedia.org/wiki/Tabaka

Zmieniony przez - astrophysic w dniu 2012-09-18 11:02:49 zajrzyj na "kwestie zdrowotne"

Zmieniony przez - astrophysic w dniu 2012-09-18 11:03:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
No dziękówka ;D. Póki co 4 dzień bez szluga i czuje się rewelacyjnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Rzuć to świństwo czym prędzej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Jak się tak trzymasz bez jarania ładnie to nie musisz żadnych zamienników kupować, ale obserwuj organizm czy strasznie źle do tego nie podchodzi. I oby nie, bo uzależnienie od trucizny to tragiczne uzależnienie.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 240 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1965
Palisz jesteś słaby cóż głupszej odpowiedzi nie widziałem nigdy w życiu, równie dobrze jesteś silny bo kto "słaby" zatruwałby sobie organizm specjalnie. Ja też pale, na siłowni nie odstaje od kolegów którzy nie palą. Przyrosty mam nawet większe (akurat tutaj sprawa genetyki, nie mówie że od palenia jest lepiej) No wiadomo kondycje niszczysz, to jednak będzie Ci przeszkadzać, no ale trudno to jest nałóg i ja Cie rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
A ja Ci powiem, że jesteś słaby Spróbuj od dzisiaj nie palić, pokaż, że panujesz nad ciałem.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Dałem radę 4 dni ,ale dziś trochę spaliłem ;/. Mam zamiar spalić tą ramę (11 szlugów)mi zostało i rzucić :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piłka na rehabilitacje

Następny temat

Flaczki i watrobka, ekonomiczne ozwiazanie?

WHEY premium