SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRIDE Lightweight GP 2007 ODWOŁANE !!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
GP do 70 kg w którym mieli wziąc udzieł tacy zawodnicy jak m.in. Takanori Gomi, Matt Hughes, Hayato Sakurai, Diego Sanchez, Shinya Aoki, Gilbert Melendez, Joachim Hansen czy Tatsuya Kawajiri zostało zaplanowane na 20 maja, potem przeniesione na 16 lipca a teraz zostało ostatecznie odwołane przez władze UFC... Wielka szkoda bo mogło byc bardzo ciekawie, a tak swoją drogą to wg mnie jeszcze długo nie zobaczymy żadnej gali PRIDE FC bo jakoś po transakcji zakupu Pride'u przez władze UFC nie ma żadnych planów co do Pride a ostatnio po gali UFC 71 Dana White powiedział że chce miec wszystkich najlepszych zawodników Pride u siebie w UFC...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
powiem jedno kochałem Pride a teraz juz niema Pride nienawidze UFC Pride sciagalem cale gale a z ufc jedyne walki jakie bede sciagal to z Waldkiem Fiodorem Shogunem i nic pozatym

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
koniec PRIDE stał się faktem ;(, musimy się przyzwyczaić do oglądania walk w wieśniackim oktagonie i bez kolan na ziemi, stompów i soccer kick'ów. White to chyba zapomniał czym były pierwsze turnieje UFC. Nie dziwię się mu chce zawodników z PRIDE, w końcu goście z UFC nie mogą się z nimi równać.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
Spojrzmy chociaz na walki w turnieju Pridegzdie wystapili ufc co rzpegrali quinton wygral z lidelem w pride i uf zobaczycie mam nadzieje ze wand zdobedzie pas pride i ufc

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
Ja się teraz bardziej jaram polskim KSW, zamiast kolejną galą UFC :-/
Scena MMA wiele straciła po sprzedaży Pride

Zmieniony przez - Szarek w dniu 2007-06-02 13:45:55

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
Szarek masz racje w 100%

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
pełny syf będzie panowie. UFC nigdy mi się nie podobało, a i nie sądzę żebym zmienił zdanie nawet po transferze zawodników. kanał i tyle

Zmieniony przez - Kerser w dniu 2007-06-02 16:30:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
ja nie zmienie zdania Oktagon byl jest i bedzie syfem jedynie przejda tam wartosciowi fighterzy i ich bede ogladal a nie to ich smeiszne widowisko to rzpejecie pride przez Dana White to nie poto by miec 2 najlepsze organizacjie ale boto by zniszczyc Pride nie bedzie moich ulubionych kolan i stompow Wanda w parterze a za to sa te Łokcie nie podoba mi sie to

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
teraz już tylko pozostaje mieć nadzieję, że zawodnicy, którzy przejdą z PRIDE'a będą po kolei rozjeżdżać tych z UFC. niech choć w ten sposób legenda nie umrze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
no tak samo mysle niech pride wewnetrznie zmiazdzy ufc

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1285
no ale i tak nie kumam. przecież PRIDE miał tylu fanów! dlaczego władze UFC zamiast zarabiać na dwóch podwórkach, tracą tych wszystkich ludzi, którzy jak wielu tu obecnych bardziej PRIDE interesował niż ich obtegowane UFC???
na bank nie wszyscy się przestawią (z PRIDE'a na UFC) i będą oglądać walki w jakichś klatkach na burackich zasadach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemek Saleta oszalał

Następny temat

Renato "Babalu" vs Frank Mir na gali TUFF-N-UFF

WHEY premium