SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pęknięta torebka stawowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
Witam!
Otóż rok temu na siłowni źle uderzyłem w worek treningowy i poczułem straszny ból w torebce stawowej w nadgarstku. Na początku miałem opuchliznę jednak po jakimś czasie ona zeszła. Robiono mi okłady z octu. Niestety przy ograniczonym ruchu nadgarstkiem ból nie ustępował, więc poszedłem do lekarza specjalisty. Wysłał mnie on na rehabilitację i podał żel którym miałem się smarować. Ból trochę ustąpił jednak do tej pory mam ograniczone ruchy nadgarstka. Lekarz powiedział, że mam go smarować żelem ,,Dip Rilif'' i zrobić USG. Smarowałem jednak nadal to samo. Na USG niedługo pójdę. Mam pytanie czy jeśli związane jest to tylko z wypływem płynu międzykomórkowego to da się to jakoś wyleczyć ? Lekarz wykluczył jakiekolwiek złamania w kościach. Powiedział, że mogę mieć torbiel galaretowatą, ale jak tak obserwuję to nie mam żadnego miejsca uwypuklonego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krem.

Następny temat

zawroty głowy

WHEY premium