SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Orginalna Deca?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
.... zwracam sie z prosba do ekspertow odnosnie autentycznosci decki
wiem ze na zdjeciach nie ma zoltego kapsla ale byl- z ciekawosci chcialem zobaczyc jak mocno sie trzyma i tak mocno ciagnalem ze oderwalem

*Moderator Dzialu Sex*
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4417
Witam, Ja mam taką samą deczkę zakupioną całkiem niedawno z taką samą datą i podobno jest oryginalna. Jak masz zdjęcie pudełka do wklej to sprawdzimy. A sprawdź czy data na pudełku jest nadrukowana czy wybita. Jak wybita to oryginał. Kapselek żółty się kręci? Jak tak to git. Z chęcią usłyszałbym jeszcze odpowiedzi innych znawców bo wolę być pewnym na 100%.

To co Cię nie zabije to Cię wzmocni!!!

To co Cię nie zabije to Cię wzmocni!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
data na pudelku byla wybita, co do krecenia sie kapsla to nie wiem bo juz go oderwalem:(

*Moderator Dzialu Sex*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
czy ktos jeszcze mogl by sie wypowiedziec

*Moderator Dzialu Sex*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11934
sprawdzcie se naklejki jak się odklejają z łatwością to to pewnie macie lewey towar a jak część naklejki zostanie na fiolce to jest ok . teraz sprawdzcie smak jak bendzie cierpki arachidowy to prawdopodobnie jest ok .
niektuzy ludzie uzywają starych fiolek zmieniając substancję ze środka na olej lub białko jaj robią to bez ściągania zułtego kapsla tylko jest to dość czaso chłonne odgina się metalowe wieczko i po sprawie apotem zgina paznokciem więc sprawdzcie sobie czy nie macie pozaginanych zatyczek . a to na zdjęciu wygłąda na ok tylko niema zultego topka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary temat alemnie interesuje
na ostatnim zdjęciu pod napisem exp. date jst nr (chyba seryjny), ja zakupiłem 3 ampułki i !!!na dwóch z nich jest ten sam numer!!! podróba czy orginał?

wszystko wygląda identycznie

pytanie: czy z jednego pudełka wszystkie mają ten sam nr. czy nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

My first time

Następny temat

Co mi da...

WHEY premium