SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpoczynek

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3382
Witam!!
Mam pytanie: Zakupiłem zestaw odżywek to jest: BCAA, Kre-alkalyn, glutamina i aminokwasy, witaminy i minerały,cynk,magnez. I biore go pare dni juz ale bede cwiczyl 9 tydzien bez przerwy ale ze zmianami planu i chce wiedziec czy robic jednak przerwe czy dalej cwiczyc?

Ciągła walka o masę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Tak, robisz normalnie przerwe regeneracyjna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3382
i mam przestac brac te wszystkie odżywki?

Ciągła walka o masę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Mineraly, kreatyna to nie odzywki tylko suplementy.Kiedy zaczales cykl kreatynowy?Bo jesli chodzi o zma to podtrzymujesz suplementacje podczas regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3382
w środę zacząłem brac kreatyne i bcaa i glutamine juz dluzszy czas biore bo to kolejna paczka

Ciągła walka o masę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Przerwij cykl kreatynowy.Zrob sobie tydzien regeneracji.W tym czasie trzymasz diete oczywiscie,suplementujesz sie aminokwasami,zma itd.A kreatyne zacznij brac gdy wrocisz na trening.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening najlepiej na redukcję?

Następny temat

Co o tym sadzicie??

WHEY premium