SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblokowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5563
Tak, to masz 2 tabletki dziennie. Ja stosowałem 5 tygodni i odstawiłem bo już był problem przy sikaniu. Proviron powoduje powiększenie prostaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 874
Ale za ok 10 skończę clom i nolve a proovi dalej Leciec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5563
Teoretycznie można bo w niczym do odbloku nie przeszkadza, a samopoczucie się poprawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 874
Oki dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Są tutaj osoby które lecą cały rok na provi
Kwestia indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5563
Tak jak i są osoby co lecą cały rok na trenie i żyją, ja max 6 tygodni i schodze bo już tak czuje skutki uboczne.. tak jak kolega napisał każdy reaguje inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 874
Wyniki po 21 dniach cloma i nolva

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 874
Wyniki po 21 dniach cloma i nolva

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 874
Co sądzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 874
Zmieniony przez - Klusa w dniu 2020-03-16 16:15:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodatkowe włosy

Następny temat

badania po odbloku

WHEY premium