SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po testobolin i cypionate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1874
krzykacz
Nie zadawaj takich pyta.


Spoko nie było pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1874
krzykacz
Nie zadawaj takich pyta.


Spoko nie było pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
A jak estro i prolka obecnie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1874
lodzianin1
A jak estro i prolka obecnie?

Aktualnie nie wiem bo za kilka tygodni testy i wizyta u endo . Aktualnie hcg 500 co 3 dni i omka 1ml profilaktycznie co 3-4 tyg. a za tydzień wjedzie jeszcze proviron. Generalnie powoli jest coraz lepiej i powoli wszystko rusza :) Silne poranne wzwody więc myślę że niedługo wszystko wróci do normy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1874
lodzianin1
A jak estro i prolka obecnie?

Aktualnie nie wiem bo za kilka tygodni testy i wizyta u endo . Aktualnie hcg 500 co 3 dni i omka 1ml profilaktycznie co 3-4 tyg. a za tydzień wjedzie jeszcze proviron. Generalnie powoli jest coraz lepiej i powoli wszystko rusza :) Silne poranne wzwody więc myślę że niedługo wszystko wróci do normy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1874
Aktualnie nie wiem bo za kilka tygodni testy i wizyta u endo . Aktualnie hcg 500 co 3 dni i omka 1ml profilaktycznie co 3-4 tyg. a za tydzień wjedzie jeszcze proviron. Generalnie powoli jest coraz lepiej i powoli wszystko rusza :) Silne poranne wzwody więc myślę że niedługo wszystko wróci do normy :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Czyli to są aktualne??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1874
lodzianin1
Czyli to są aktualne??

Tamte były z listopada tamtego roku a te co wrzucam są z lutego . Pod koniec maja będę robił nastepne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Normy złapane.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozważanie nad TRT

Następny temat

HTZ DO -BLISKO-50LATKA

WHEY premium