SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywianie promasowe a zdrowie skóry

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125
Mam problem. Normalka, dieta masowa dość często owocuje paskudztwem na gębie. Od ponad trzech miesięcy wpierniczam sporo jajek i płatków owsianych, przy jednoczesnym braku owoców i warzyw. W ostatnich tygodniach strasznie pogorszył się stan mojej cery. Tu i ówdzie znajduję szczątkowe informacje o walce z trądzikiem, przebiałkowaniu itd. Z tym pierwszym nigdy nie miałem problemu, a to drugie odpada z racji stosunkowo niskiej jak na masówkę podaży białka (w okolicach 2g/kg).
Źródło moich problemów upatruję w całym tym syfie, którym szpikuje się obecnie wszystkie zwierzęta hodowlane, od drobiu po rogaciznę. Antybiotyki, prohormony itp.
Mam zatem prośbę do obeznanych w temacie o wypowiedź, czy jestem na dobrym tropie? Jak poprawić odżywianie by wyeliminować podobne problemy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po artroskopii

Następny temat

Papierosy

WHEY premium