SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nutrex - Lipo-6 Black

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 155 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4909
Po weekendzie postaram się opisać pierwsze odczucia na temat Black Bombs (w tym temacie). Na pewno potem będę jeszcze opisywał działanie w moim dzienniku

Własnie napisałem podsumowanie Revexa w moim DT, więc zapraszam


Zmieniony przez - Wazzzup w dniu 2016-04-26 20:44:52

Nie bądź lepszy od kogoś innego,bądź lepszy od siebie wczorajszego.

Dziennik
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wazzzup__początek_długiej_drogi.-t1110026.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 155 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4909
Mam pierwsze spostrzeżenia na temat nowego Black Bombs ( jednak była już dostępna wersja tylko 120 kaps - ta sama, która jest dostępna na SFD).

Wcześniej miałem styczność tylko z revexem.

Powiem tak. Jeśli ktoś szuka mega kosy to już na pewno nie to, co stary Black Bombs. Nowe kapsułki są małe, w okrągłym kształcie i jak dla mnie trzeba brać po 2. Kopie nieźle. Nie wyrywa z butów, ale po skończonym ćwiczeniu czuje ciśnienie w uszach. Pobudzenie - jak dla mnie - idealne. Na rozgrzewce na bieżni nogi same mi biegną, jakbym nie mógł tego kontrolować. Motywacja megaaa. Na trening normalnie biegnę. Serce bije troche szybciej, wydaje mi się, że ciało trochę cieplejsze, troche wiecej potu, więc chyba w miarę działa termogenicznie.
Wadą jest na pewno, że ludzie bazują na starych opiniach i starym składzie. Dałem na siłowni koledze, który przerabiał stare Bomby (nie te z geranium). Jego opinia jest taka, że działa bardzo fajnie, ale jakby delikatniej, tu 2 tabsy= 1 stara w takim luźnym porównaniu, przy czym nie ma takich efektów ubocznych. No i nie wyglądają tak fajnie. Tamte miały kształt sześcianu i były trochę większe.

Moim skromnym zdaniem aktualnie idealny na 2-3 spalacz. Taki złoty środek pomiędzy np. Revexem, a jakąś mega kosą, co nie zmienia faktu, że działa dość mocno - jak dla osoby z mom stażem. Trening robi się sam. Jestem na niskich węglach, więc taka czarna dawka motywacji jest dla mnie bezcenna :D

Ze skutków uboczny po pierwszych 2-3 treningach trzęsły mi sie strasznie rece i nosiło mnie, nie mogłem usiedzieć.

Wiecej na pewno niedługo opisze w moim DT.



Zmieniony przez - Wazzzup w dniu 2016-05-05 16:17:58

Nie bądź lepszy od kogoś innego,bądź lepszy od siebie wczorajszego.

Dziennik
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wazzzup__początek_długiej_drogi.-t1110026.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234412
dzieki:)
czyli calkiem OK to wyglada

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple na redukcji

Następny temat

Rozpiska suplementacji (Białko,BCAA,Alanina,CreaKong,Fat Burner)

WHEY premium