SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nootropil - Piracetamum

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1047 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4955
wie ktos co to jest??? bo mam brac 2razy dziennie po 2tabsy na raz 1tab-800mg nie wiem czy mi to nie za duzo? cos mam z uchem nie tak a w ulotce przeczytalem ze to od ukrwienia mozgu czy cos :-/ i wogole sie czuje jakis zakręcony, oczy mam przekrwione i strasznie dlugo spie po 10godzin dziennie bo inaczej to nie wstane cos mi sie poprzestawialo po operacji może pomogą te proszki?? oby nie zaszkodzily :D:D:D

dzieki pozdroo

Zmieniony przez - FLEXXIP w dniu 2006-05-23 19:39:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
Po zażywaniu Olfen 75 i Slow Mag B6 czuje zawroty głowy, zaburzenia widzenia, skóra zaczy na pękać, na rękach mam tak popękaną, suchą szorstką? poza tym serce mnie boli, czuje sie jakaś zestresowana ?Czy to jest działanie uboczne obu czy jednego z tych leków?/ co robic w tej sytuacji? odłożyc obydwa leki??, Mam równiez Neootropil, i nie wiem, jak to teraz w tej sytuacji zazywac?

dzięki z góry za szybka odp.!! Pozdrawiam:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
hehehe pewnie że wie !
lek nootropowy - wpływający NIBY na "działanie mózgu"
zaszkodzić nie zaszkodza !! łykaj bez obaw

a kto taki lek dostaje - ludzie co im mózg źle pracuje : od alkoholików przez studentów do ludzi chorych na różne CUN choroby

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ooooooo, a to polepsza pamiec? jest na recepte? i jaki ma sklad bo bede miec 12 dni zeby wryc cala ksiazke od anatomii na nowo
skoro takie nieszkodliwe

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
inne nazwy to LUCETAM i MEMOTROPIL
jest wydawany na podstawie recepty
jak chcesz się uczyć to polecam 1-2 x tussipect + popić jakąś podróbką redbulla

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
nie, efka to w moim przypadku nadaje sie tylko na niedziele jak mam na 7 rano 1,5 h siatki, potem 1,5 h gimnastyki i potem 1,5 h tanców... razem z kawa za***iscie, zjezdzam dopiero jak jestem juzw domu ale do nauki nieee... trudno mi sie po tym skupic, mam wrazenie ze nie mysle, jestem za bardzo "rozlatana", z tym ze ja brałam sudafed 60 mg pseudo efki.
ucze sie na kawie, jedna do południa,ale szczerze mówiac po południu musialabym wypic znowu, mi nie bardzo tez chodzi jakies pobudzanie, tylko o... nie wiem jak to nazwac. I zeby nie mialo takiego wpływu na serce

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-05-23 21:28:22

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
pseudoefedryna to nieee
jak już efedryna - ewentualnie mniejsza dawka z kofeiną
tak zeby nie być rozlatanym
to połączenie pozwala sie skupić ... ja np zaczynam od sprzątania jak łyknę

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1047 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4955
fajnie by bylo jakby mi to pomoglo bo od tego szpitala co zasłabłem ze az mi sie jasno zrobilo przed oczami cos mam nie tak w bani jakies szumy w uszach i zawroty glowy :-/ moze rzeczywiscie cos z krążeniem w bancee ehhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Nootropil to legenda. JEszcze moi rodzice na studiach to brali he he...JEdni mowią ze nie dziala i slabe inni chwalą, w kazdym razie nie mozna przejsc obok tego obojętnie, mysle ze kazdy sam powinien sie przekonac a zwazywszy na to ze srodek jest bezpieczny, mozna próbowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1047 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4955
jak nie dziala to po co lekarz to przepisuje?? i jeszcze w dodatku prawie 50zl to kosztuje... moze jednak cos pomaga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Źle napisalem "nie działa". Po prostu niektorzy twierdzą ze nie czują działania srodka, co nie zawsze ocznacza ze nie dziala. Ale to jak z kazdym lekiem czy suplementem, na jednego antybiotyk A zadziała, na drugiego nie, na jednego działa Thermo Speed olimpa na kogos innego nie, a przynajmniej tak twierdzą. Rozumiesz co mam na mysli. Musisz sam spróbowac i wywnioskowac czy ci pomoglo i czy czujes jakies dzialanie pozytywne.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-05-24 12:09:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nootropil jest ok tyle ze trzeba go brac wiecej niz napisane, chyba cos kolo ~8g jest optymalne i miesiacami a nie kilka dni przed sesja, cena w Polsce za wysoka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to GINEKOMASTIA??

Następny temat

co myslicie o tych tabletkach na opalanie

WHEY premium