SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieustanne zapalenie gardła!!!:-(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
nie wiem co ci poradzic-nie widzialem twojego gardla, nie wiem jak wyglada blona sluzowa krtani, wi9ec to co pisze to czyste spekulacje. mam nadzieje ze lekarze postawia prawidlowa diagnoze io wdroza skuteczne leczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 376
no bylem u laryngologa , powiedzial ze mam przyjsc do niego za 3 miesiace na kontrole (po zagojeniu po zabiegu usuniecia migdalow) - powiedzial ze gardlo jest zdrowe...
I ze nie ma zadnej infecji , k... mowie mu ze na******la a usuniecie midalow nie pomoglo.
Widze sam przekrwienia na gardle :(
Dal mi recepte na Aulin.. to chyba przeciw zapalne cos.
Tak wiec sam bede musial to jakos sobie wyleczyc.
Antybiotykow juz nie tykam bo to bez sensu - citrosept czy cos takiego nie ktorym pomaga.
JAkieis naturalne srodki sprobuje , moze okaza sie skuteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
popros twojego lekarza rodzinnego o wypisanie recepty na nastepujaca miksture:

Vit A liq
Vit E liq aa 20.0
Ol. Menth.pip. 5 gtt
Glycerini ad 200.0
M.f.

jak juz bedziesz mial te miksturke plucz nia dokladnie gardlo wieczorem tuz przed polozeniem sie do lozka
1 łyżeczkę na pół szklanki cieplej wody

Jesli nie pomoze to napewno nie zaszkodzi

sprobuj tez Cholinex 4x dziennie dziala odkazajaco. do tego kup Calcium pantothenicum 0,1 i bierz 2x2tabl, Witamine B1 2x1 tabl, Venescin drażetki 2x1 drazetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Ja również mam ogromne problemy z gardłem.Praktycznie co miesiąć mam angine, zapalenie lub jakis czop ropny.Nawet kiedy uda zwalczyć mi się te choroby codziennie rano no i wieczorem gardło mnie piecze. A nie jestem alergiczką bo testy robiłam aż 3 razy na przeróżne rzeczy.Po mimo tego brałam leki alergiczne i wieczorne pieczenie gardła zmniejszało.Jedak piszę tu , aby kontynuować o tym płukaniu.Chciałabym polecić wszystkim CIERPIĄCYM na gardełko płukanie ziołami, ale nie tak że jak jestem chora trochę popłuczę i pomoże tylko ciągle, tylko wtedy może być efekt. Do tego gardło można też poddać inhalicji np. olejek eukaliptusowy(z tego co pamiętam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
mcmd uważasz, że venescin może pomóc na chore gardło? Nie neguje, ale pierwszy raz się z tym spotykam.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
w polaczeniu z innymi lekami owszem- przy zapaleniu gardla naczynia krwionosne blony sluzowej sa rozszerzone, a venescin dziala obkurczajaco i przeciwobrzekowo

Zmieniony przez - mcmd w dniu 2008-01-20 21:51:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Witajcie
mam chyba podobny problem....przynajmniej raz w miesiacu musze tydzien wolnego z pracy brac, bo meczy mnie gradlo.
Mam suchy kaszel i oddycham przez usta chociaz nie mam kataru.Mieszkam za granica i niedlugo wybieram sie do polski i chcialbym ten problem jakos wyeliminowac.
Do jakiego lekarza powinienem isc i jakich badan zarzadac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Najpierw zrób wymaz z gardła, a potem z tym do laryngologa.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Kiedyś też miałem wielkie kłopoty z gardłem... chorowałem na nie przewlekle przez kilka lat..często po 2 miesiące.. praktycznie cały czas było zaczerwienione, często wręcz sine. Moje kłopoty skończyły się gdy zacząłem spożywać regularnie spore ilości vit. c w tabletkach - teraz praktycznie nie choruję. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 949
CHLOPAKU!!!!

MASZ NA 90% ZAKWASZONY ORGANIZM !

MIAŁEM TAK SAMO.. TRZY LATA...
ŻADNE APAPY, GRIPEXY I INNE GOWNA NIE POMOGA...!

NASI LEKARZE TO NIEROBY!
NIE ZNAJĄ SIE!

POCZYTAJ O ODKWASZANIU ORGANIZMU... W GOOGLU POSZUKAJ!!

webmaster

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chinskie znaki - tatuaze

Następny temat

Kreatyna badania

WHEY premium