SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemiec się boi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3474

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
Zawsze Niemcy beda nas uznawali za "podludzi".
No pamietaj jak to bylo Teraz Adamek zajal miejsce Tigera, zobaczymy jak sie rozwinie Jego kariera...

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
roberto co ty za głupoty piszesz w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
Co dokladnie glupota jest ?
Ze nie wygwizdali Darka, gdy walczyl z Marciano ? Czy, ze Niemcy Polakow uwazaja za rownym sobie ?

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Wez roberto55 wiecej nie doradzaj nikomu i nie wdawaj sie w dyskusje na tym forum .Siedzisz na pilce noznej to siedz bo jak czytam twoje niektore wypowiedzi to mi sie noz w kieszeni otwiera i esemesy w telefonie kasuja.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
roberto w kwestii wyjaśnienia adamek jest swietnym technikiem siły mu brakuje.
a jak juz jarząbek Ci pisał Darek wygrywał w niemczech bo byl niemcem i walczył w niemieckiej grupie. jak zaczął walczyc pod polską flagą to przegrał. jestem pewien że gdyby w walce z gonzalezem był niemcem to by wygrał na punkty, nie zmienia to faktu ze według mnie tą walke przegrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Roberto, jak walczyl z Rocchigianim to go wg mnie wygwizdali go za szopke jaka odstawil, a nie za to ze nie byl Niemcem - bo jakby nie bylo, Rocchigiani byl Niemcem w podobnym stopniu jak Darek.

A co do Adamka to mam tylko nadzieje ze wygra tak zdecydowanie, ze nawet sedziowie w Niemczech to dostrzega. Nie ma co porownywac Adamka do Goloty, bo Adamek pokazal juz ze potrafi przyjac i dalej chce walczyc i wygrywac.

A sytuacja w jego kategorii wagowej jest taka ze ma szanse duzo osiagnac - niby jest paru zawodnikow ktorzy dzisiaj by go pokonali, ale sa oni w zasadzie na wylocie (Tarver, Roy Jones, itd.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
No moim zdaniem jest zbyt sztywny. Jego 'znakomita' technika nei przypada mi do gustu, nie lubie patrzec jak Tomek walczy.
GB: Ty zrozumiales o co mi chodzi Ale mam odmienne zdanie

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
roberto to nie patrz jak walczy adamek nikt cie nie zmusza.

donald wyraźnie był lepszy od valueva i co i valuev wygrał. adamek moze wygrać tylko przez KO.
a kto poorównuje adamka do gołoty? bo nie zauwazyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
a co do Tarvera. W odstawce? To aktualnie najlepszy zawodnik w tej kategorii wagowej. Zapewniam ze Adamek nie miałby z nim szans.

A jones to juz sie rozmienia na drobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
Picnic:
Jako Polak mam "obowiazek" ogladac takie walki

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porównanie i pomoc w wyborze

Następny temat

boks

WHEY premium